Feyenoord mist Japanse aanvaller Ueda in uitduel met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Feyenoord moet in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht aantreden zonder Ayase Ueda. De Japanse aanvaller is niet fit genoeg en ontbreekt in de selectie van trainer Brian Priske. Omdat ook eerste spits Santiago Giménez er voor langere tijd niet bij is, start de Argentijn Julián Carranza in de Galgenwaard in de punt van de aanval. Ibrahim Osman en Igor Paixão zijn de twee buitenspelers.
Eerder was al duidelijk dat ook rechtervleugelverdediger Jordan Lotomba door een blessure niet kan spelen. De 18-jarige Givairo Read vervangt hem en maakt zijn debuut in de basis. In het centrum van de verdediging speelt Thomas Beelen naast David Hancko. Gernot Trauner zit op de reservebank.
FC Utrecht staat op de tweede plaats in de Eredivisie, met een voorsprong van 6 punten op nummer 4 Feyenoord.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
19 uur geleden