Feyenoord mist Japanse aanvaller Ueda in uitduel met FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Feyenoord moet in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht aantreden zonder Ayase Ueda. De Japanse aanvaller is niet fit genoeg en ontbreekt in de selectie van trainer Brian Priske. Omdat ook eerste spits Santiago Giménez er voor langere tijd niet bij is, start de Argentijn Julián Carranza in de Galgenwaard in de punt van de aanval. Ibrahim Osman en Igor Paixão zijn de twee buitenspelers.
Eerder was al duidelijk dat ook rechtervleugelverdediger Jordan Lotomba door een blessure niet kan spelen. De 18-jarige Givairo Read vervangt hem en maakt zijn debuut in de basis. In het centrum van de verdediging speelt Thomas Beelen naast David Hancko. Gernot Trauner zit op de reservebank.
FC Utrecht staat op de tweede plaats in de Eredivisie, met een voorsprong van 6 punten op nummer 4 Feyenoord.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
8 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
18 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geleden