Feyenoord mist geblesseerde linksback Smal tegen Heracles
ROTTERDAM (ANP) - Gijs Smal mist zaterdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Heracles Almelo in de Eredivisie. De linksback viel woensdag uit met een hamstringblessure in het gewonnen thuisduel met Sparta Praag (4-2) in de Champions League.
Trainer Brian Priske kon vrijdag tijdens een persconferentie nog niets zeggen over de ernst van de blessure van Smal. Een uitslag van een scan moet duidelijkheid bieden. Hugo Bueno is wel weer fit en kan Smal vervangen. Bart Nieuwkoop viel tegen Sparta Praag uit met kramp maar is ook weer beschikbaar.
Priske vertelde dat de zege op Sparta Praag zijn ploeg goed heeft gedaan. "Iedereen is heel blij met de overwinning en ik denk ook met de inzet die we hebben getoond", zei hij. "Het is de eerste keer dat onze club in de Champions League 10 punten heeft behaald, dus dat is een mooie prestatie. We weten dat we in een goede positie staan voor de laatste twee wedstrijden in januari. Het voelt ook als een opluchting dat we thuis hebben gewonnen en iets terug konden geven aan onze supporters."
Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met een achterstand van 3 punten op het als tweede geklasseerde FC Utrecht dat zondag voor eigen publiek tegen Go Ahead Eagles speelt. Heracles is de nummer 15 van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
8 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
9 uur geleden