Feyenoord mist doelman Bijlow in bekerduel met Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen niet beschikken over Justin Bijlow. De doelman ontbreekt in de selectie wegens een lichte blessure. Bijlow kreeg zondag in het met 5-0 gewonnen thuisduel met Willem II een knie van Kwasi Wriedt tegen zich aan en heeft daar nog te veel last van.
Nick Marsman neemt de plek van Bijlow onder de lat over. Marsman verving de voorbije periode Bijlow, die eind oktober een blessure opliep en tegen Willem II zijn rentree maakte, ook al.
Het basiselftal van Feyenoord is woensdag op nog een positie aangepast. Trainer Dick Advocaat geeft links voorin de voorkeur aan Luis Sinisterra. Ridgeciano Haps zit op de bank.
Bij sc Heerenveen maken Joey Veerman en Henk Veerman hun rentree in het basiselftal. Beide spelers ontbraken zondag in de startopstelling tegen AZ (3-1 verlies). Henk Veerman viel toen na rust nog wel in, Joey Veerman zat helemaal niet in de selectie.
Drie weken geleden stonden Heerenveen en Feyenoord in de Eredivisie ook tegenover elkaar in het Abe Lenstra-stadion. De Friezen wonnen toen met 3-0.
De winnaar van het duel tussen Heerenveen en Feyenoord ontvangt Ajax begin maart in de halve finale.
Opstelling Feyenoord: Marsman; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Toornstra, Fer en Diemers; Berghuis, Linssen en Sinisterra.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
3 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
4 uur geleden