Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist doelman Bijlow in bekerduel met Heerenveen

Feyenoord mist doelman Bijlow in bekerduel met Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen niet beschikken over Justin Bijlow. De doelman ontbreekt in de selectie wegens een lichte blessure. Bijlow kreeg zondag in het met 5-0 gewonnen thuisduel met Willem II een knie van Kwasi Wriedt tegen zich aan en heeft daar nog te veel last van.

Nick Marsman neemt de plek van Bijlow onder de lat over. Marsman verving de voorbije periode Bijlow, die eind oktober een blessure opliep en tegen Willem II zijn rentree maakte, ook al.

Het basiselftal van Feyenoord is woensdag op nog een positie aangepast. Trainer Dick Advocaat geeft links voorin de voorkeur aan Luis Sinisterra. Ridgeciano Haps zit op de bank.

Bij sc Heerenveen maken Joey Veerman en Henk Veerman hun rentree in het basiselftal. Beide spelers ontbraken zondag in de startopstelling tegen AZ (3-1 verlies). Henk Veerman viel toen na rust nog wel in, Joey Veerman zat helemaal niet in de selectie.

Drie weken geleden stonden Heerenveen en Feyenoord in de Eredivisie ook tegenover elkaar in het Abe Lenstra-stadion. De Friezen wonnen toen met 3-0.

De winnaar van het duel tussen Heerenveen en Feyenoord ontvangt Ajax begin maart in de halve finale.

Opstelling Feyenoord: Marsman; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Toornstra, Fer en Diemers; Berghuis, Linssen en Sinisterra.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

6 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

9 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

9 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

11 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

13 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

14 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

14 uur geleden