Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist doelman Bijlow in bekerduel met Heerenveen

Feyenoord mist doelman Bijlow in bekerduel met Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen niet beschikken over Justin Bijlow. De doelman ontbreekt in de selectie wegens een lichte blessure. Bijlow kreeg zondag in het met 5-0 gewonnen thuisduel met Willem II een knie van Kwasi Wriedt tegen zich aan en heeft daar nog te veel last van.

Nick Marsman neemt de plek van Bijlow onder de lat over. Marsman verving de voorbije periode Bijlow, die eind oktober een blessure opliep en tegen Willem II zijn rentree maakte, ook al.

Het basiselftal van Feyenoord is woensdag op nog een positie aangepast. Trainer Dick Advocaat geeft links voorin de voorkeur aan Luis Sinisterra. Ridgeciano Haps zit op de bank.

Bij sc Heerenveen maken Joey Veerman en Henk Veerman hun rentree in het basiselftal. Beide spelers ontbraken zondag in de startopstelling tegen AZ (3-1 verlies). Henk Veerman viel toen na rust nog wel in, Joey Veerman zat helemaal niet in de selectie.

Drie weken geleden stonden Heerenveen en Feyenoord in de Eredivisie ook tegenover elkaar in het Abe Lenstra-stadion. De Friezen wonnen toen met 3-0.

De winnaar van het duel tussen Heerenveen en Feyenoord ontvangt Ajax begin maart in de halve finale.

Opstelling Feyenoord: Marsman; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Toornstra, Fer en Diemers; Berghuis, Linssen en Sinisterra.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

5 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

5 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

8 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

8 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

11 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

11 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

11 uur geleden