Feyenoord mist Bijlow tegen RB Salzburg door 'lichte klachten'
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord moet doelman Justin Bijlow missen in het Champions League-duel met RB Salzburg van woensdagavond. De 26-jarige Bijlow sloeg door "lichte klachten" de afsluitende groepstraining over en kan zondag tegen Almere City FC waarschijnlijk ook nog niet meedoen. Bijlow had sinds afgelopen weekend onder de lat juist weer de voorkeur gekregen boven Timon Wellenreuther.
Trainer Brian Priske koos aan het begin van het seizoen voor Wellenreuther als eerste doelman, maar wijzigde dat na fouten van de Duitser in de verloren thuiswedstrijd tegen Ajax (0-2). "Ik ben na die wedstrijd wel gaan nadenken en heb een langere periode geanalyseerd. Hij heeft zeker ook goede dingen gedaan, maar ik vond het tijd om iets te veranderen. Ook omdat we met Justin nog een goede doelman hebben", zei Priske vrijdag.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
6 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
12 uur geleden