Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mikt in Groningen op 1e zege buiten Rotterdam in 2021

Feyenoord mikt in Groningen op 1e zege buiten Rotterdam in 2021

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord jaagt woensdag tegen FC Groningen (aanvang: 18.45 uur) op de eerste zege buiten Rotterdam in 2021. De Rotterdamse ploeg wist op 10 januari nog wel stadgenoot Sparta op Het Kasteel te verslaan (0-2). Daarna pakte de formatie van trainer Dick Advocaat in drie uitwedstrijden slechts 1 punt in de Eredivisie en ging ook de bekerwedstrijd in en tegen Heerenveen verloren (4-3).

Advocaat kon dinsdag tijdens de training beschikken over een vrijwel complete groep. De Portugese middenvelder João Teixeira is nog niet speelklaar. Doelman Justin Bijlow, die in de laatste twee duels ontbrak door fysieke ongemak, deed de hele training mee. Hij kan in Groningen wellicht zijn rentree maken.

Advocaat hield aan de uitwedstrijd afgelopen zondag tegen FC Twente (2-2) gemengde gevoelens over. "Hoe wij de kansen en de goals weggaven, dat mag echt niet op dit niveau. Ik kan begrijpen dat de supporters daar net als wij ook ontevreden over zijn. Qua scherpte en concentratie moet het gewoon beter, dat weten de jongens zelf ook."

Advocaat was nog wel tevreden over de manier waarop Feyenoord na een snelle achterstand van 2-0 terug in de wedstrijd kwam. De Rotterdammers veroverden dit seizoen al 16 punten na eerst op een achterstand te zijn gekomen. "Dat geeft aan hoe goed deze groep in mentaal opzicht in elkaar steekt. Dat hebben ze in de anderhalf jaar dat ik er zit vaak genoeg bewezen en daar moet ik ze ook een compliment voor maken", zei Advocaat.

Het duel tussen FC Groningen en Feyenoord stond voor 7 februari op het programma, maar door het winterse weer moest de KNVB de wedstrijd uitstellen.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

19 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

1 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

4 uur geleden