Feyenoord-middenvelder Fer: deze komt heel hard aan
HEERENVEEN (ANP) - De manier waarop Feyenoord een plek in de halve finales van de KNVB-beker misliep, deed pijn bij Leroy Fer. "Dit komt heel hard aan", zei de 31-jarige middenvelder na de nederlaag van 4-3 tegen sc Heerenveen. "Het was vooral heel erg stil in de kleedkamer. Eén van onze doelstellingen was om de beker te winnen."
Feyenoord stond tot de 80e minuut met 3-1 voor in Friesland. De Rotterdammers speelden toen al een kwartier met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor Steven Berghuis. "Steven weet zelf dat het niet goed was wat hij deed. Maar ook met tien man hadden we deze wedstrijd over de streep moeten trekken", oordeelde Fer. "Waar het mis ging? Bij de 3-2. Toen begon Heerenveen er echt weer in te geloven. De twee doelpunten daarna gaven we te makkelijk weg."
Voor Feyenoord resteert nu de strijd om plaats twee in de Eredivisie. Fer: "We willen Europees voetbal halen. We moeten daar in geloven en vol voor gaan. Nu zijn we teleurgesteld, maar vanaf morgen moet de knop weer om."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
10 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
13 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
13 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
14 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
19 uur geleden