Feyenoord-middenvelder Fer: deze komt heel hard aan
HEERENVEEN (ANP) - De manier waarop Feyenoord een plek in de halve finales van de KNVB-beker misliep, deed pijn bij Leroy Fer. "Dit komt heel hard aan", zei de 31-jarige middenvelder na de nederlaag van 4-3 tegen sc Heerenveen. "Het was vooral heel erg stil in de kleedkamer. Eén van onze doelstellingen was om de beker te winnen."
Feyenoord stond tot de 80e minuut met 3-1 voor in Friesland. De Rotterdammers speelden toen al een kwartier met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor Steven Berghuis. "Steven weet zelf dat het niet goed was wat hij deed. Maar ook met tien man hadden we deze wedstrijd over de streep moeten trekken", oordeelde Fer. "Waar het mis ging? Bij de 3-2. Toen begon Heerenveen er echt weer in te geloven. De twee doelpunten daarna gaven we te makkelijk weg."
Voor Feyenoord resteert nu de strijd om plaats twee in de Eredivisie. Fer: "We willen Europees voetbal halen. We moeten daar in geloven en vol voor gaan. Nu zijn we teleurgesteld, maar vanaf morgen moet de knop weer om."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
18 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
18 uur geleden