Feyenoord-middenvelder Fer: deze komt heel hard aan
HEERENVEEN (ANP) - De manier waarop Feyenoord een plek in de halve finales van de KNVB-beker misliep, deed pijn bij Leroy Fer. "Dit komt heel hard aan", zei de 31-jarige middenvelder na de nederlaag van 4-3 tegen sc Heerenveen. "Het was vooral heel erg stil in de kleedkamer. Eén van onze doelstellingen was om de beker te winnen."
Feyenoord stond tot de 80e minuut met 3-1 voor in Friesland. De Rotterdammers speelden toen al een kwartier met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor Steven Berghuis. "Steven weet zelf dat het niet goed was wat hij deed. Maar ook met tien man hadden we deze wedstrijd over de streep moeten trekken", oordeelde Fer. "Waar het mis ging? Bij de 3-2. Toen begon Heerenveen er echt weer in te geloven. De twee doelpunten daarna gaven we te makkelijk weg."
Voor Feyenoord resteert nu de strijd om plaats twee in de Eredivisie. Fer: "We willen Europees voetbal halen. We moeten daar in geloven en vol voor gaan. Nu zijn we teleurgesteld, maar vanaf morgen moet de knop weer om."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
44 minuten geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
13 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
16 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
18 uur geleden