Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met vertrouwen naar Girona ondanks slechte start in CL

Feyenoord met vertrouwen naar Girona ondanks slechte start in CL

GIRONA (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske kijkt met vertrouwen vooruit naar de Champions League-wedstrijd bij Girona, ondanks de ruime nederlaag in het eerste duel met Bayer Leverkusen (0-4). "Er waren goede momenten in die wedstrijd", zei de Deense coach tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Spanje.

Priske deelde de mening van Girona-trainer Míchel, die tijdens zijn persmoment verklaarde dat Feyenoord tegen Bayer Leverkusen niet slecht had gespeeld. "Het klinkt gek als je het resultaat ziet, maar het is onze taak om naar de wedstrijden te kijken en niet alleen naar de uitslag. Er waren veel goede zaken", had Priske gezien.

"Op bepaalde sleutelmomenten werden onze fouten echter afgestraft. Dat gebeurt soms als je tegen goede tegenstanders speelt. Ik ben daar niet blij mee, maar dat zijn de feiten. Er waren goede momenten in die wedstrijd en daarom heb ik ook vertrouwen. We hebben goede spelers, met veel kwaliteiten. Maar die moeten we negentig minuten lang laten zien, niet een deel van de wedstrijd", aldus Priske.

Girona is de huidige nummer 12 van Spanje. Vorig seizoen eindigde de ploeg op de derde plaats in La Liga. De ploeg van Donny van de Beek, Arnaut Danjuma en de momenteel geblesseerde Daley Blind verloor zijn eerste duel in de Champions League met 1-0 bij Paris Saint-Germain. De wedstrijd tussen Feyenoord en Girona begint woensdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

18 minuten geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

1 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

1 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

2 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

2 uur geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

3 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

4 uur geleden