Feyenoord met Toornstra tegen ADO Den Haag
ROTTERDAM (ANP) - Jens Toornstra keert zondag terug in de basis bij Feyenoord. De middenvelder verschijnt om 12.15 uur aan de aftrap van het duel met zijn oude club ADO Den Haag. Toornstra vervangt de afwezige Mark Diemers in het Rotterdamse elftal.
Trainer Dick Advocaat, die zondag zijn 73e verjaardag viert, zet Lutsharel Geertruida centraal achterin op de positie van de geblesseerde Eric Botteghin. Daardoor komt aan de rechterkant een plek vrij voor Bart Nieuwkoop.
Voorin houdt Advocaat vast aan het trio Steven Berghuis, Nicolai Jørgensen en Bryan Linssen. Bij ADO Den Haag is spits Michiel Kramer (ex-Feyenoord) naar de bank verwezen. Jonas Arweiler krijgt een kans in de basis. Kees de Boer en Amar Catic zijn ook nieuw in het elftal van trainer Aleksandar Rankovic.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
56 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
57 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
1 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
1 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
1 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In drie uitverkochte bioscoopzalen in Rotterdam keken in de nacht van vrijdag op zaterdag 1150 supporters van het Kaapverdische voetbalelftal naar de WK-wedstrijd uit de zestiende finales tegen Argentinië. Dat die eindigde in 3-2 voor de Argentijnen, mocht volgens organisator Jorge da Veiga de pret niet drukken. "Wij zien het alsof wij het WK hebben gewonnen."
11 uur geleden