Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Sinisterra, maar zonder zieke Senesi

Feyenoord met Sinisterra, maar zonder zieke Senesi

ROTTERDAM (ANP) - De Argentijnse verdediger Marcos Senesi ontbreekt bij Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen 1. FC Union Berlin in de Conference League (aanvang: 18.45 uur). De Zuid-Amerikaan is ziek. Lutsharel Geertruida is zijn vervanger in de achterhoede.

Luis Sinisterra is wel weer van de partij. De aanvaller ontbrak afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk (2-2) door een late terugkeer van interlandverplichtingen met Colombia. Trainer Arne Slot liet woensdag in zijn voorbeschouwing weten dat zijn vleugelspits nog een twijfelgeval was, omdat hij nog niet helemaal fit was. Door de rentree van Sinisterra moet Cyriel Dessers weer op de bank beginnen.

Feyenoord leidt in groep E met 4 punten. Union Berlin, de huidige nummer 5 van de Bundesliga, staat na twee speelronden op 3 punten.

Incident

In de aanloop naar het duel deed zich in Rotterdam een ernstig incident voor. Een groep hooligans viel een delegatie van de Duitse club woensdagavond in het centrum van de stad in een horecagelegenheid aan. Daarbij werd de groep van 25 personen, onder wie voorzitter Dirk Zingler en directielid Oskar Kosche, met stoelen en glazen bekogeld.

Eén vrouw uit het Duitse gezelschap raakte lichtgewond en moest naar het ziekenhuis. "Hoewel buiten haar invloedssfeer, biedt Feyenoord 1. FC Union Berlin excuses aan voor wat er is voorgevallen", liet de Rotterdamse club onder meer weten. De KNVB sprak van een schandalig voorval en bood voorzitter Zingler en zijn clubgenoten namens de hele Nederlandse voetbalwereld "ons diepgemeende medeleven" aan.

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

4 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

4 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

5 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

17 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

17 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

17 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

17 uur geleden