Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Sinisterra en Fer naar Oostenrijk

Feyenoord met Sinisterra en Fer naar Oostenrijk

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord reist met Luis Sinisterra en Leroy Fer af naar Oostenrijk voor het cruciale duel in de Europa League met Wolfsberger AC. De selectie van trainer Dick Advocaat bestaat uit 24 spelers.

Sinisterra behoort voor het eerst dit seizoen tot de wedstrijdselectie. De Colombiaan liep begin dit jaar een zware knieblessure op tijdens het uitduel met PEC Zwolle. Fer kampt al sinds half oktober met een hamstringblessure.

Feyenoord vliegt om 10.30 uur van Rotterdam naar Klagenfurt. Om 19.00 uur staat de laatste training op het programma. Feyenoord traint in het Wörthersee Stadion, het stadion waar Wolfsberger AC de Europese duels speelt.

De aftrap is donderdag om 21.00 uur. Feyenoord moet winnen om verder te gaan in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

6 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

11 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

13 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

15 uur geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

16 uur geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

16 uur geleden
Doelman Courtois juicht komst Van Bommel als bondscoach toe

BRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.

1 dag geleden