Feyenoord met Senesi in de basis tegen NEC
NIJMEGEN (ANP) - Marcos Senesi keert voor de uitwedstrijd tegen NEC terug in de basis bij Feyenoord. De Argentijnse verdediger bleef vorige week bij de hervatting van het seizoen tegen Vitesse op de bank, omdat hij pas net weer fit was. Zonder Senesi verloor Feyenoord in De Kuip met 1-0.
De Noorse rechtsback Marcus Pedersen ontbreekt in de selectie van trainer Arne Slot. Lutsharel Geertruida, die tegen Vitesse het centrale duo vormde met Gernot Trauner, staat nu rechts achterin op de plek van Pedersen. Slot heeft zijn elftal verder ongewijzigd gelaten.
De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra maakt na een blessure weer deel uit van de selectie, maar hij begint tegen NEC op de bank. Daar zitten ook onder anderen Jens Toornstra en de Zweedse aankoop Patrik Walemark, die deze week overkwam van BK Häcken. Feyenoord versterkte zich ook met de Amerikaanse middenvelder Cole Bassett, maar hij is nog niet speelgerechtigd.
De aftrap in de lege Goffert is om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
2 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
2 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
2 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
5 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
7 uur geleden