Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Senesi in de basis tegen NEC

Feyenoord met Senesi in de basis tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Marcos Senesi keert voor de uitwedstrijd tegen NEC terug in de basis bij Feyenoord. De Argentijnse verdediger bleef vorige week bij de hervatting van het seizoen tegen Vitesse op de bank, omdat hij pas net weer fit was. Zonder Senesi verloor Feyenoord in De Kuip met 1-0.

De Noorse rechtsback Marcus Pedersen ontbreekt in de selectie van trainer Arne Slot. Lutsharel Geertruida, die tegen Vitesse het centrale duo vormde met Gernot Trauner, staat nu rechts achterin op de plek van Pedersen. Slot heeft zijn elftal verder ongewijzigd gelaten.

De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra maakt na een blessure weer deel uit van de selectie, maar hij begint tegen NEC op de bank. Daar zitten ook onder anderen Jens Toornstra en de Zweedse aankoop Patrik Walemark, die deze week overkwam van BK Häcken. Feyenoord versterkte zich ook met de Amerikaanse middenvelder Cole Bassett, maar hij is nog niet speelgerechtigd.

De aftrap in de lege Goffert is om 12.15 uur.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

6 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden