Feyenoord met Senesi in de basis tegen NEC
NIJMEGEN (ANP) - Marcos Senesi keert voor de uitwedstrijd tegen NEC terug in de basis bij Feyenoord. De Argentijnse verdediger bleef vorige week bij de hervatting van het seizoen tegen Vitesse op de bank, omdat hij pas net weer fit was. Zonder Senesi verloor Feyenoord in De Kuip met 1-0.
De Noorse rechtsback Marcus Pedersen ontbreekt in de selectie van trainer Arne Slot. Lutsharel Geertruida, die tegen Vitesse het centrale duo vormde met Gernot Trauner, staat nu rechts achterin op de plek van Pedersen. Slot heeft zijn elftal verder ongewijzigd gelaten.
De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra maakt na een blessure weer deel uit van de selectie, maar hij begint tegen NEC op de bank. Daar zitten ook onder anderen Jens Toornstra en de Zweedse aankoop Patrik Walemark, die deze week overkwam van BK Häcken. Feyenoord versterkte zich ook met de Amerikaanse middenvelder Cole Bassett, maar hij is nog niet speelgerechtigd.
De aftrap in de lege Goffert is om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
9 uur geleden