Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met rouwbanden voor overleden De Leeuw

Feyenoord met rouwbanden voor overleden De Leeuw

ROTTERDAM (ANP) - De spelers van Feyenoord dragen donderdagavond in de bekerwedstrijd tegen sc Heerenveen rouwbanden vanwege het overlijden van materiaalman Carlo de Leeuw. De 59-jarige Rotterdammer overleed aan het begin van de dag aan de gevolgen van kanker. Feyenoord staat volgende week zaterdag bij de thuiswedstrijd in De Kuip tegen Fortuna Sittard uitgebreider stil bij de dood van De Leeuw, die als jonge voetballer doorbrak bij Feyenoord en sinds 2000 als materiaalman bij 'zijn' club werkte.

De uitvaart van De Leeuw vindt op nadrukkelijk verzoek van de familie plaats in besloten kring. Supporters kunnen een condoleanceregister tekenen in De Kuip of online een boodschap achterlaten.

Het duel tussen Heerenveen en Feyenoord in het Abe Lenstra-stadion begint om 20.45 uur. De winnaar daarvan speelt in de halve finales tegen NAC Breda, dat woensdag AZ verraste (1-3).

Meer uit Voetbal

Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

12 minuten geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

13 minuten geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

21 minuten geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

1 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

1 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

3 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

3 uur geleden