Feyenoord met rouwbanden voor overleden De Leeuw
ROTTERDAM (ANP) - De spelers van Feyenoord dragen donderdagavond in de bekerwedstrijd tegen sc Heerenveen rouwbanden vanwege het overlijden van materiaalman Carlo de Leeuw. De 59-jarige Rotterdammer overleed aan het begin van de dag aan de gevolgen van kanker. Feyenoord staat volgende week zaterdag bij de thuiswedstrijd in De Kuip tegen Fortuna Sittard uitgebreider stil bij de dood van De Leeuw, die als jonge voetballer doorbrak bij Feyenoord en sinds 2000 als materiaalman bij 'zijn' club werkte.
De uitvaart van De Leeuw vindt op nadrukkelijk verzoek van de familie plaats in besloten kring. Supporters kunnen een condoleanceregister tekenen in De Kuip of online een boodschap achterlaten.
Het duel tussen Heerenveen en Feyenoord in het Abe Lenstra-stadion begint om 20.45 uur. De winnaar daarvan speelt in de halve finales tegen NAC Breda, dat woensdag AZ verraste (1-3).
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
10 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
20 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
23 uur geleden