Feyenoord met ongewijzigd elftal tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - Feyenoord-coach Arne Slot stuurt voor het duel met Vitesse dezelfde elf spelers het veld in als in de wedstrijd tegen NEC van vorige week zondag. Die wedstrijd in De Kuip eindigde in 2-2 ondanks een 2-0-voorsprong voor de Rotterdammers.
Achterin speelt Feyenoord met Justin Bijlow in het doel en met de verdedigers Lutsharel Geertruida, Gernot Trauner, David Hancko en Quilindschy Hartman. Mats Wieffer, Quinten Timber en Calvin Stengs zijn de middenvelders en voorin krijgt topscorer Santiago Giménez opnieuw ondersteuning van Javairô Dilrosun en Igor Paixão.
Slot kan geen beroep doen op Ramiz Zerrouki, Yankuba Minteh, Ayase Ueda en Alireza Jahanbaksh die aan de Afrika Cup en het voetbalkampioenschap van Azië meedoen.
Revancheren
Feyenoord hoopt zich tegen Vitesse te revancheren voor het puntenverlies tegen de Nijmegenaren. "We hebben onszelf in die wedstrijd tekort gedaan, zoals ons dat dit seizoen al te vaak is overkomen", zei de coach. Vitesse plaatste zich afgelopen donderdag voor de kwartfinales van de KNVB-beker door te winnen van de amateurs van AFC.
Bij Vitesse zit Davy Pröpper op de bank. De middenvelder, net terug na een zware knieblessure, maakte de enige treffer in het duel met AFC. Edward Sturing heeft grotendeels voor dezelfde spelers gekozen als in de wedstrijd tegen FC Utrecht (0-0). Kacper Kozlowski ontbreekt en Andy Visser start in de basis, net als Feyenoord-huurling Ramon Hendriks.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
15 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
15 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 dag geleden