Feyenoord met ongewijzigd elftal tegen NEC
NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord begint om 14.30 uur met een ongewijzigde ploeg aan de competitiewedstrijd tegen NEC. Trainer Arne Slot stuurt in Nijmegen dezelfde spelers het veld in als twee weken geleden in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode tegen PSV. Feyenoord verloor in Eindhoven met 4-3.
Slot wisselde tegen PSV zijn volledige voorhoede kort na rust. Toch mogen Alireza Jahanbakhsh, Danilo en Oussama Idrissi tegen NEC weer starten. Onder anderen Santiago Giménez en Paixão zitten weer op de bank. De zieke Zweed Patrik Walemark ontbreekt in de selectie. Lutsharel Geertruida keert juist terug in de Rotterdamse selectie. De jeugdinternational ontbrak de afgelopen weken omdat hij de ziekte van Pfeiffer had.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
9 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
11 uur geleden