Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Narsingh tegen Dinamo Zagreb

Feyenoord met Narsingh tegen Dinamo Zagreb

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 18.55 uur met Luciano Narsingh in de ploeg aan de thuiswedstrijd tegen Dinamo Zagreb in de Europa League. Narsingh dankt zijn basisplaats aan de afwezigheid van spits Nicolai Jørgensen, die geschorst is na zijn rode kaart vorige week tegen CSKA Moskou (0-0). De 30-jarige vleugelspits vormt de voorhoede met aanvoerder Steven Berghuis en Bryan Linssen, die noodgedwongen weer in de punt van de aanval staat.

Linksback Tyrell Malacia maakt zijn rentree na enkele weken afwezigheid vanwege een blessure. George Johnston, die zondag tegen FC Utrecht (1-1) een basisplaats had, zit daarom weer op de bank. Op het middenveld keren Jens Toornstra en Orkun Kökcü terug.

Feyenoord plaatst zich voor het eerst sinds het seizoen 2014-2015 voor de knock-outfase van de Europa League als het wint van Dinamo Zagreb en als CSKA Moskou in de andere groepswedstrijd Wolfsberger verslaat.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

49 minuten geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

1 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

3 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

3 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

3 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

4 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

4 uur geleden