Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Narsingh tegen Dinamo Zagreb

Feyenoord met Narsingh tegen Dinamo Zagreb

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 18.55 uur met Luciano Narsingh in de ploeg aan de thuiswedstrijd tegen Dinamo Zagreb in de Europa League. Narsingh dankt zijn basisplaats aan de afwezigheid van spits Nicolai Jørgensen, die geschorst is na zijn rode kaart vorige week tegen CSKA Moskou (0-0). De 30-jarige vleugelspits vormt de voorhoede met aanvoerder Steven Berghuis en Bryan Linssen, die noodgedwongen weer in de punt van de aanval staat.

Linksback Tyrell Malacia maakt zijn rentree na enkele weken afwezigheid vanwege een blessure. George Johnston, die zondag tegen FC Utrecht (1-1) een basisplaats had, zit daarom weer op de bank. Op het middenveld keren Jens Toornstra en Orkun Kökcü terug.

Feyenoord plaatst zich voor het eerst sinds het seizoen 2014-2015 voor de knock-outfase van de Europa League als het wint van Dinamo Zagreb en als CSKA Moskou in de andere groepswedstrijd Wolfsberger verslaat.

Meer uit Voetbal

Arsenal maakt zich zorgen om blessure aanvaller Saka

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta maakt zich zorgen om de blessure van aanvaller Bukayo Saka. De 25-jarige Engels international werd al in de tiende minuut van het Champions League-duel met Bayern München (2-2) gewisseld nadat hij naar zijn linkerdijbeen had gegrepen. "Het ziet er helemaal niet goed uit. Als een speler met veel pijn naar de kant moet, is dat nooit goed nieuws. We moeten het afwachten", zei Arteta.

1 uur geleden
Voormalig FC Twente-speler Ruiz nieuwe bondscoach Costa Rica

SAN RAFAEL DE ALAJUELA (ANP) - Voormalig FC Twente-speler Bryan Ruiz is definitief de nieuwe bondscoach van Costa Rica. De oud-aanvoerder van het nationale team, die deze maand al op de bank zat op interim-basis, heeft als taak meegekregen om zich met zijn land te kwalificeren voor het WK van 2030.

2 uur geleden
Van Bronckhorst vindt dat Feyenoord meer had verdiend bij Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.

8 uur geleden
Arsenal redt punt bij Bayern München na late goal Rice

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.

12 uur geleden
Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

12 uur geleden
Ruime nederlaag ManUnited tegen Como bij rentree De Ligt

COMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.

14 uur geleden
Klacht Barcelona bij UEFA over PSG-spandoek 'Parijse slachtpartij'

PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.

20 uur geleden