
Feyenoord met Narsingh tegen Dinamo Zagreb
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 18.55 uur met Luciano Narsingh in de ploeg aan de thuiswedstrijd tegen Dinamo Zagreb in de Europa League. Narsingh dankt zijn basisplaats aan de afwezigheid van spits Nicolai Jørgensen, die geschorst is na zijn rode kaart vorige week tegen CSKA Moskou (0-0). De 30-jarige vleugelspits vormt de voorhoede met aanvoerder Steven Berghuis en Bryan Linssen, die noodgedwongen weer in de punt van de aanval staat.
Linksback Tyrell Malacia maakt zijn rentree na enkele weken afwezigheid vanwege een blessure. George Johnston, die zondag tegen FC Utrecht (1-1) een basisplaats had, zit daarom weer op de bank. Op het middenveld keren Jens Toornstra en Orkun Kökcü terug.
Feyenoord plaatst zich voor het eerst sinds het seizoen 2014-2015 voor de knock-outfase van de Europa League als het wint van Dinamo Zagreb en als CSKA Moskou in de andere groepswedstrijd Wolfsberger verslaat.
Meer uit Voetbal
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is met zijn 44e poleposition naast Sebastian Vettel gekomen. De Duitser, die evenals Verstappen vier wereldtitels in de Formule 1 won, pakte in zijn jaren bij Red Bull ook 44 keer pole.
3 minuten geledenLUZERN (ANP) - Vivianne Miedema heeft met de openingstreffer in het EK-duel met Wales in Luzern (rust: 1-0) haar honderdste interlanddoelpunt gemaakt. De 28-jarige spits is daarmee de zesde Europese voetbalster die deze grens heeft bereikt. Miedema is al sinds 2019 topscorer aller tijden van Oranje.
25 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Sem Steijn heeft in zijn eerste wedstrijd als speler van Feyenoord direct gescoord. De topscorer van de Eredivisie van vorig seizoen deed dat bij SC Cambuur, tijdens de officiële opening van het nieuwe stadion van de club uit Leeuwarden. Feyenoord won ruim: 1-4.
1 uur geledenLUZERN (ANP) - De Oranjevrouwen beginnen met Vivianne Miedema, Victoria Pelova en Jill Roord in de aanval om 18.00 uur aan de eerste EK-wedstrijd tegen Wales. Lineth Beerensteyn is zoals verwacht nog niet fit genoeg voor een basisplaats, Miedema blijkt wel in staat om te starten en is aanvoerster in het Zwitserse Luzern. De topscorer aller tijden van Oranje maakte vorige week haar rentree na een afwezigheid sinds begin april.
2 uur geledenLUZERN (ANP) - Enkele duizenden Oranjefans zijn vanuit het centrum van Luzern in een mars vertrokken naar het Allmend-stadion, waar de voetbalsters om 18.00 uur beginnen aan hun eerste EK-wedstrijd. De supportersbus van Oranje reed voorop met daarachter de Nederlandse fans. De Wales-bus volgde, met een grote groep in het rood geklede fans.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters kunnen bij het Europees kampioenschap in Zwitserland niet meer beschikken over Giulia Gwinn. De aanvoerster liep vrijdag in de met 2-0 gewonnen groepswedstrijd tegen Polen een knieblessure op en kan voorlopig niet voetballen, meldt de Duitse voetbalbond.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het officieuze debuut van Nick Olij bij PSV heeft niet lang geduurd. De doelman ging in de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe seizoen, tegen de Belgische kampioen Union St. Gillis, na een kleine tien minuten geblesseerd naar de kant. Niek Schiks verving hem.
3 uur geleden