Feyenoord met middenvelder Kökcü voor geblesseerde Fer
ZAGREB (ANP) - Orkun Kökcü mag zich bij Feyenoord weer eens vanaf de aftrap laten zien. Trainer Dick Advocaat heeft de 19-jarige middenvelder voor de uitwedstrijd tegen Dinamo Zagreb in de Europa League (aanvang: 21.00 uur) een basisplaats gegeven. Hij is de vervanger van Leroy Fer, die afgelopen zondag in de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1) met een hamstringblessure uitviel en waarschijnlijk enige tijd is uitgeschakeld.
Kökcü had dit seizoen in de eerste drie competitieduels van Feyenoord nog wel een basisplaats, maar verdween daarna enigszins naar de achtergrond. In de uitwedstrijd tegen Willem II (1-4) fungeerde hij als late invaller en in het duel met Sparta bleef hij op de bank.
Advocaat heeft verder geen wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. Daardoor moet aanvaller Nicolai Jørgensen opnieuw op de bank beginnen. Bryan Linssen start opnieuw als centrale spits. Ook verdediger Eric Botteghin, hersteld van een blessure, is reserve in Zagreb.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
39 minuten geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
18 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
18 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
22 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
1 dag geleden