Feyenoord met kleinere groep op trainingskamp door coronageval
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord vertrekt met een kleinere selectie dan de bedoeling was naar Duitsland voor een trainingskamp. Vier spelers uit de selectie onder 21 jaar moeten uit voorzorg thuisblijven vanwege een coronageval in hun spelersgroep. Het gaat om Marouan Azarkan, Achraf El Bouchataoui, Ian Smeulers en Jordy Wehrmann. Advocaat had het viertal in Duitsland graag aan het werk gezet, maar door het besmettingsgeval in de selectie tot 21 jaar moet hij zijn trainingsplannen enigszins aanpassen.
Feyenoord speelt zaterdag achter gesloten deuren in Duisburg tegen Borussia Dortmund en MSV Duisburg. Het gaat om twee duels van elk twee keer een half uur. Daarna reist het Rotterdamse gezelschap naar Zuid-Duitsland waar tot en met 29 augustus een trainingskamp wordt gehouden. Op dinsdag speelt Feyenoord tegen Arminia Bielefeld en vrijdag fungeert Hamburger SV als tegenstander. Beide oefenduels vinden plaats in Kufstein, net over de grens in Oostenrijk.
Meer uit Voetbal
DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
12 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
12 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
12 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
14 uur geleden