Feyenoord met kleinere groep op trainingskamp door coronageval
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord vertrekt met een kleinere selectie dan de bedoeling was naar Duitsland voor een trainingskamp. Vier spelers uit de selectie onder 21 jaar moeten uit voorzorg thuisblijven vanwege een coronageval in hun spelersgroep. Het gaat om Marouan Azarkan, Achraf El Bouchataoui, Ian Smeulers en Jordy Wehrmann. Advocaat had het viertal in Duitsland graag aan het werk gezet, maar door het besmettingsgeval in de selectie tot 21 jaar moet hij zijn trainingsplannen enigszins aanpassen.
Feyenoord speelt zaterdag achter gesloten deuren in Duisburg tegen Borussia Dortmund en MSV Duisburg. Het gaat om twee duels van elk twee keer een half uur. Daarna reist het Rotterdamse gezelschap naar Zuid-Duitsland waar tot en met 29 augustus een trainingskamp wordt gehouden. Op dinsdag speelt Feyenoord tegen Arminia Bielefeld en vrijdag fungeert Hamburger SV als tegenstander. Beide oefenduels vinden plaats in Kufstein, net over de grens in Oostenrijk.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
7 minuten geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
20 uur geleden