Feyenoord met Jørgensen en Haps tegen AZ
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Nicolai Jørgensen in de spits aan de thuiswedstrijd tegen AZ. De Deen krijgt in de punt van de aanval de voorkeur boven Lucas Pratto. Die Argentijn mocht starten in de midweekse bekerwedstrijd tegen Heracles Almelo, maar trainer Dick Advocaat wisselde de huurling van River Plate al in de rust. De voor hem ingevallen Bryan Linssen droeg met een doelpunt bij aan de 3-2-bekerzege.
Jørgensen, die in het bekerduel op de bank bleef zitten, had vorige week ook een basisplaats tegen Ajax. Feyenoord liet in Amsterdam volop kansen liggen om een resultaat te behalen en verloor met 1-0.
Jørgensen vormt de voorhoede met aanvoerder Steven Berghuis en Ridgeciano Haps, die als linksbuiten de voorkeur krijgt boven Luis Sinisterra. Mark Diemers keert terug op het middenveld. Hij vervangt Orkun Kökcü, die weer geblesseerd is.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
18 minuten geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
5 uur geleden