Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Jørgensen en Haps tegen AZ

Feyenoord met Jørgensen en Haps tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Nicolai Jørgensen in de spits aan de thuiswedstrijd tegen AZ. De Deen krijgt in de punt van de aanval de voorkeur boven Lucas Pratto. Die Argentijn mocht starten in de midweekse bekerwedstrijd tegen Heracles Almelo, maar trainer Dick Advocaat wisselde de huurling van River Plate al in de rust. De voor hem ingevallen Bryan Linssen droeg met een doelpunt bij aan de 3-2-bekerzege.

Jørgensen, die in het bekerduel op de bank bleef zitten, had vorige week ook een basisplaats tegen Ajax. Feyenoord liet in Amsterdam volop kansen liggen om een resultaat te behalen en verloor met 1-0.

Jørgensen vormt de voorhoede met aanvoerder Steven Berghuis en Ridgeciano Haps, die als linksbuiten de voorkeur krijgt boven Luis Sinisterra. Mark Diemers keert terug op het middenveld. Hij vervangt Orkun Kökcü, die weer geblesseerd is.

Meer uit Voetbal

Arsenal blijft koploper dankzij kleine zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Arsenal blijft koploper in de Engelse voetbalcompetitie. De Londenaren wonnen zaterdag met 1-0 bij stadgenoot Fulham.

4 minuten geleden
Kane scoort opnieuw en helpt Bayern ook langs Dortmund

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft met zijn twaalfde competitiedoelpunt van het seizoen een belangrijke bijdrage geleverd aan de thuiszege van Bayern München op concurrent Borussia Dortmund (2-1). De 32-jarige Engelsman maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het negende duel op rij voor club en land, een reeks waarin hij zestien doelpunten maakte. Bayern is na zeven wedstrijden nog foutloos in de Bundesliga.

8 minuten geleden
Napoli verliest koppositie in aanloop naar CL-duel met PSV

TURIJN (ANP) - Napoli heeft drie dagen voor het Champions League-duel bij PSV verloren bij Torino: 1-0. Invaller Noa Lang dacht in blessuretijd gelijk te maken, maar de videoscheidsrechter constateerde buitenspel. Door de tweede competitienederlaag van het seizoen is de ploeg van trainer Antonio Conte de koppositie kwijt. AS Roma heeft evenveel punten en strijdt zaterdagavond met Internazionale om de eerste plaats.

34 minuten geleden
Ajax begint met Gloukh aan thuisduel met AZ

AMSTERDAM (ANP) - Oscar Gloukh begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen AZ. De Israëliër maakte twee weken geleden als invaller diep in blessuretijd de gelijkmaker tegen Sparta Rotterdam (3-3).

41 minuten geleden
PSV eert De Jong met tegel en bronzen aanvoerdersband

EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong is zaterdag bij zijn afscheid van PSV op meerdere manieren onderscheiden. De 35-jarige oud-aanvoerder, die nu voor FC Porto speelt, kreeg voor aanvang van het thuisduel met Go Ahead Eagles op de middenstip een bronzen aanvoerdersband van algemeen directeur Marcel Brands uitgereikt.

1 uur geleden
Eerste puntenverlies FC Twente-coach Van den Brom na 3-3 bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Trainer John van den Brom heeft met FC Twente voor het eerst puntenverlies geleden. De in september aangestelde coach zag zijn ploeg in de uitwedstrijd bij NEC laat een nederlaag voorkomen: 3-3.

1 uur geleden
Verdediger Araújo redt FC Barcelona in blessuretijd tegen Girona

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft puntenverlies in de thuiswedstrijd tegen Girona ternauwernood voorkomen. Verdediger Ronald Araújo maakte in de 93e minuut, op aangeven van aanvoerder Frenkie de Jong, het winnende doelpunt: 2-1. Real Madrid kan de koppositie van Barcelona zondag, bij winst op Getafe, weer overnemen.

2 uur geleden