Feyenoord met Jahanbakhsh, Timber en Geertruida naar Rome
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord reist woensdagmiddag met Alireza Jahanbakhsh, Quinten Timber en Lutsharel Geertruida af naar Rome voor de return tegen AS Roma in de tussenronde van de Europa League. Jahanbakhsh miste de heenwedstrijd in Rotterdam (1-1) en sloeg door een blessure ook de competitiewedstrijd van afgelopen weekend tegen RKC over.
Timber en Geertruida moesten de eerste wedstrijd tegen AS Roma ook aan zich voorbij laten gaan. Timber was nog niet voldoende hersteld van een hersenschudding om tegen de Italianen te spelen en Geertruida was ziek.
Feyenoord werkte de afsluitende training af op het eigen trainingscomplex in plaats van op Italiaanse bodem. Trainer Arne Slot heeft 23 spelers geselecteerd.
De wedstrijd begint donderdag om 21.00 uur. De winnaar van de dubbele ontmoeting plaatst zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
11 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
15 uur geleden