Feyenoord met Jahanbakhsh, Timber en Geertruida naar Rome
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord reist woensdagmiddag met Alireza Jahanbakhsh, Quinten Timber en Lutsharel Geertruida af naar Rome voor de return tegen AS Roma in de tussenronde van de Europa League. Jahanbakhsh miste de heenwedstrijd in Rotterdam (1-1) en sloeg door een blessure ook de competitiewedstrijd van afgelopen weekend tegen RKC over.
Timber en Geertruida moesten de eerste wedstrijd tegen AS Roma ook aan zich voorbij laten gaan. Timber was nog niet voldoende hersteld van een hersenschudding om tegen de Italianen te spelen en Geertruida was ziek.
Feyenoord werkte de afsluitende training af op het eigen trainingscomplex in plaats van op Italiaanse bodem. Trainer Arne Slot heeft 23 spelers geselecteerd.
De wedstrijd begint donderdag om 21.00 uur. De winnaar van de dubbele ontmoeting plaatst zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden