Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met herstelde Toornstra naar Marseille

Feyenoord met herstelde Toornstra naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Jens Toornstra maakt deel uit van de selectie van Feyenoord voor het uitduel van donderdag met Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League. Hij liep vorige maand tijdens een uitduel met Slavia Praag een enkelblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.

Toornstra is voldoende fit om weer bij de selectie aan te sluiten. Trainer Arne Slot vertelt woensdagavond op een persconferentie mogelijk wat zijn plannen met de ervaren middenvelder zijn.

Slot heeft 22 spelers opgenomen in zijn selectie voor het cruciale duel in Marseille. Philippe Sandler en Denzel Hall reizen mee richting het zuiden van Frankrijk. Doelman Justin Bijlow steunt zijn ploeg ook in Marseille. Maar hij is nog te geblesseerd om in actie te kunnen komen.

Feyenoord verdedigt donderdag een voorsprong van 3-2. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de finale die op 25 mei in Tirana wordt gespeeld.

Meer uit Voetbal

Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

17 minuten geleden
Oranje weet al acht duels op rij de nul niet te houden

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.

22 minuten geleden
Sibum neemt plek Afellay in als assistent-coach van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.

23 minuten geleden
Aanvoerder Hakimi roemt 'mentale kracht' Marokko

GUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.

1 uur geleden
Wieffer, Geertruida en twee keepers bleven tijdens WK op de bank

GUADALUPE (ANP) - Vier van de 26 internationals die bondscoach Ronald Koeman meenam naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kwamen geen minuut in actie. Naast verdedigers Lutsharel Geertruida en Mats Wieffer bleven ook de twee reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken de vier duels op de reservebank.

1 uur geleden
President van Paraguay roept feestdag uit na WK-overwinning

ASUNCIÓN (ANP) - President Santiago Peña van Paraguay heeft dinsdag tot een nationale feestdag uitgeroepen na de overwinning van het nationale elftal op Duitsland op het WK. "Paraguay geeft nooit op, vrije dag verdorie", aldus Peña in een decreet dat hij verspreidde via sociale media.

1 uur geleden
Bondscoach Ouabhi: Marokko is op deze manier niet te stoppen

GUADALUPE (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouabhi gelooft dat Marokko 'niet te stoppen is' als het zo blijft presteren op het WK. "Dan houdt niemand ons tegen", zei hij na de zege op Nederland na strafschoppen in de zestiende finale. "Maar ik zeg ook tegen mijn jongens dat niemand onverslaanbaar is. Als we plotseling fouten gaan maken, dan zijn we snel thuis."

2 uur geleden