Feyenoord met herstelde Toornstra naar Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Jens Toornstra maakt deel uit van de selectie van Feyenoord voor het uitduel van donderdag met Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League. Hij liep vorige maand tijdens een uitduel met Slavia Praag een enkelblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Toornstra is voldoende fit om weer bij de selectie aan te sluiten. Trainer Arne Slot vertelt woensdagavond op een persconferentie mogelijk wat zijn plannen met de ervaren middenvelder zijn.
Slot heeft 22 spelers opgenomen in zijn selectie voor het cruciale duel in Marseille. Philippe Sandler en Denzel Hall reizen mee richting het zuiden van Frankrijk. Doelman Justin Bijlow steunt zijn ploeg ook in Marseille. Maar hij is nog te geblesseerd om in actie te kunnen komen.
Feyenoord verdedigt donderdag een voorsprong van 3-2. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de finale die op 25 mei in Tirana wordt gespeeld.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
25 minuten geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
17 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
21 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
21 uur geleden