Feyenoord met herstelde Toornstra naar Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Jens Toornstra maakt deel uit van de selectie van Feyenoord voor het uitduel van donderdag met Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League. Hij liep vorige maand tijdens een uitduel met Slavia Praag een enkelblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Toornstra is voldoende fit om weer bij de selectie aan te sluiten. Trainer Arne Slot vertelt woensdagavond op een persconferentie mogelijk wat zijn plannen met de ervaren middenvelder zijn.
Slot heeft 22 spelers opgenomen in zijn selectie voor het cruciale duel in Marseille. Philippe Sandler en Denzel Hall reizen mee richting het zuiden van Frankrijk. Doelman Justin Bijlow steunt zijn ploeg ook in Marseille. Maar hij is nog te geblesseerd om in actie te kunnen komen.
Feyenoord verdedigt donderdag een voorsprong van 3-2. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de finale die op 25 mei in Tirana wordt gespeeld.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden