Feyenoord met herstelde Toornstra naar Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Jens Toornstra maakt deel uit van de selectie van Feyenoord voor het uitduel van donderdag met Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League. Hij liep vorige maand tijdens een uitduel met Slavia Praag een enkelblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Toornstra is voldoende fit om weer bij de selectie aan te sluiten. Trainer Arne Slot vertelt woensdagavond op een persconferentie mogelijk wat zijn plannen met de ervaren middenvelder zijn.
Slot heeft 22 spelers opgenomen in zijn selectie voor het cruciale duel in Marseille. Philippe Sandler en Denzel Hall reizen mee richting het zuiden van Frankrijk. Doelman Justin Bijlow steunt zijn ploeg ook in Marseille. Maar hij is nog te geblesseerd om in actie te kunnen komen.
Feyenoord verdedigt donderdag een voorsprong van 3-2. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de finale die op 25 mei in Tirana wordt gespeeld.
Meer uit Voetbal
KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
22 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
41 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
1 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
1 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
2 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse voegt in een verklaring op de eigen website toe dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
3 uur geleden