Feyenoord met herstelde Hwang en Zechiël naar Lille
ROTTERDAM (ANP) - Hwang In-beom keert terug in de selectie van Feyenoord. Trainer Brian Priske neemt de middenvelder mee naar Frankrijk voor het laatste groepsduel woensdag met Lille in de Champions League. Zonder de Zuid-Koreaan pakte Feyenoord slechts 1 punt in de laatste drie competitiewedstrijden.
Gjivai Zechiël is ook weer beschikbaar, maar voor Quinten Timber komt het uitduel met Lille te vroeg. Hij stond dinsdag wel op het trainingsveld. Feyenoord is al zeker van een langer verblijf in de Champions League, maar kan zich nog rechtstreeks voor de achtste finales kwalificeren. De club speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie.
De geblesseerde Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki en Chris-Kévin Nadje zijn niet inzetbaar in Lille. Santiago Giménez zit wel gewoon bij de selectie van Feyenoord, ondanks belangstelling van AC Milan. De spits scoorde vorige week tweemaal tegen Bayern München (3-0).
Priske geeft dinsdag om 16.30 uur een persconferentie. Hij licht dan zijn plannen voor het duel met Lille toe.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
2 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
7 uur geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
10 uur geleden