Feyenoord met Giménez maar zonder Trauner en Minteh tegen Lazio
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez kan woensdagavond voor Feyenoord uitkomen in het thuisduel met Lazio in de Champions League. De spits is voldoende hersteld van een enkelblessure die hij zaterdag opliep tegen Vitesse.
Giménez heeft dit seizoen al dertien keer gescoord voor Feyenoord in de Eredivisie. De Mexicaan miste de vorige twee groepswedstrijden tegen Celtic en Atlético Madrid in de Champions League vanwege een schorsing.
Voor de geblesseerde aanvoerder Gernot Trauner en vleugelspits Yankuba Minteh komt het duel met de huidige nummer 9 van de Serie A te vroeg. Trainer Arne Slot beslist dinsdag na de training of hij Luka Ivanusec opneemt in zijn selectie. "Maar hij zal zeker niet starten", zei de coach over de buitenspeler uit Kroatië.
Stengs
Slot sluit niet uit dat hij Calvin Stengs als vervanger van Minteh op de rechterflank laat spelen. In dat geval is de kans groot dat Ramiz Zerrouki terugkeert op het middenveld. De van FC Twente overgekomen speler is de laatste weken geen basisspeler tijdens duels in de Eredivisie. Hij maakte begin deze maand wel indruk tijdens het verloren uitduel met Atlético Madrid (3-2) in de Champions League.
Feyenoord heeft 3 punten verzameld in de eerste twee duels van de Champions League. Atlético Madrid en Lazio hebben 4 punten. Celtic staat nog op 0 punten.
Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Geertruida, Hancko en Hartman; Wieffer, Zerrouki en Timber; Stengs, Giménez en Paixão.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
14 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
16 uur geleden