
Feyenoord met Geertruida op middenveld in Europa League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 18.55 uur met Lutsharel Geertruida op het middenveld aan de thuiswedstrijd in de Europa League tegen de Oostenrijkse club Wolfsberger AC. De 20-jarige Geertruida, die meestal in de verdediging speelt, vervangt de licht geblesseerde João Teixeira. Centraal achterin neemt Eric Botteghin de plek over van de geschorste Marcos Senesi.
De Argentijn kreeg vorige week een rode kaart in de eerste groepswedstrijd, uit tegen Dinamo Zagreb (0-0). Botteghin vormt het hart van de defensie met Uros Spajic. Trainer Dick Advocaat kiest voorin opnieuw voor het trio Steven Berghuis, Bryan Linssen en Mark Diemers. De Hagenaar kan niet beschikken over zijn geblesseerde spitsen Nicolai Jørgensen en Robert Bozenik.
De spelersbus van Feyenoord kreeg op weg naar De Kuip te maken met een lekke band. De bus strandde op enkele honderden meters van het stadion. De spelers legden het laatste stukje af in een andere bus.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Trainer Peter Maes vertrekt per direct bij Willem II. Dat is een gevolg van de slechte resultaten na de winterstop, meldt de club uit Tilburg op zijn website. Willem II staat zestiende in de Eredivisie en vecht tegen degradatie. Assistent-trainer Kristof Aelbrecht maakt samen met de huidige stafleden het seizoen af.
37 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - Coach Mikel Arteta gelooft nog in een comeback van Arsenal tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De ploeg uit Londen, op jacht naar zijn eerste titel in de grootste Europese clubcompetitie, verloor dinsdag in het eigen Emirates Stadium met 1-0 de eerste wedstrijd van de halve finales van de Franse kampioen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste wedstrijd tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League gewonnen. De kampioen van Frankrijk was in Londen met 1-0 te sterk voor de ploeg van Oranje-international Jurriën Timber.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Denzel Dumfries is fit om te spelen in de halve finale van Internazionale tegen FC Barcelona in de Champions League. Dat heeft Inter-coach Simone Inzaghi gezegd op de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd in Spanje. Federico Dimarco is eveneens weer fit, maar voor Marcus Thuram komt de wedstrijd waarschijnlijk te vroeg. Benjamin Pavard mist het duel door een enkelblessure.
12 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Antonio Rüdiger heeft een schorsing van zes wedstrijden gekregen vanwege zijn wangedrag tijdens de Spaanse bekerfinale. De 32-jarige Duitser liet zich gaan tijdens de verlenging van de eindstrijd tegen Barcelona, die Real Madrid met 3-2 verloor.
12 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet naast verdediger Antonio Rüdiger ook Ferland Mendy de rest van het seizoen missen in de defensie. De linksback heeft volgens de club een spierscheuring in zijn rechterbovenbeen opgelopen en is waarschijnlijk minstens twee maanden niet inzetbaar.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Coach Glenda van Lieshout stapt na dit seizoen bij de voetbalsters van Fortuna Sittard over naar de KNVB. De 30-jarige oud-speelster wordt hoofdcoach van de voetbalsters van Oranje onder 16 en assistent-coach van Oranje onder 19. Fortuna stopt na drie jaar om financiële redenen met het vrouwenelftal.
16 uur geleden