Feyenoord met Geertruida op middenveld in Europa League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint om 18.55 uur met Lutsharel Geertruida op het middenveld aan de thuiswedstrijd in de Europa League tegen de Oostenrijkse club Wolfsberger AC. De 20-jarige Geertruida, die meestal in de verdediging speelt, vervangt de licht geblesseerde João Teixeira. Centraal achterin neemt Eric Botteghin de plek over van de geschorste Marcos Senesi.
De Argentijn kreeg vorige week een rode kaart in de eerste groepswedstrijd, uit tegen Dinamo Zagreb (0-0). Botteghin vormt het hart van de defensie met Uros Spajic. Trainer Dick Advocaat kiest voorin opnieuw voor het trio Steven Berghuis, Bryan Linssen en Mark Diemers. De Hagenaar kan niet beschikken over zijn geblesseerde spitsen Nicolai Jørgensen en Robert Bozenik.
De spelersbus van Feyenoord kreeg op weg naar De Kuip te maken met een lekke band. De bus strandde op enkele honderden meters van het stadion. De spelers legden het laatste stukje af in een andere bus.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
1 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
20 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
23 uur geleden