Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Geertruida en zonder Jahanbakhsh tegen Excelsior

Feyenoord met Geertruida en zonder Jahanbakhsh tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Excelsior een beroep doen op verdediger Lutsharel Geertruida. Alireza Jahanbakhsh is er niet bij in Kralingen.

"We zijn behoorlijk goed uit de interlandperiode gekomen, maar niet helemaal ongeschonden", zei Slot op de persconferentie. "Alireza is dusdanig geblesseerd dat hij er niet bij is, maar Lutsharel is morgen wel weer inzetbaar. Daarnaast is er een aantal jongens dat een deel van de afgelopen weken gemist heeft. Sommige spelers zijn wel beschikbaar, maar zullen niet in alle komende wedstrijden negentig minuten kunnen spelen."

Geertruida raakte eerder deze maand geblesseerd tijdens een besloten training van Oranje, maar de verdediger is inmiddels weer fit.

Kunstgras

Het duel in Rotterdam begint al om 16.30 uur. Vorig seizoen liet Slot zijn onvrede blijken over de staat van het veld, omdat het naar zijn mening te droog was. Feyenoord won begin mei wel bij de stadgenoot, met 2-0.

"Kunstgras is een hele mooie ondergrond en in tegenstelling tot heel veel andere mensen speel ik er best graag op. Tenzij het veld kurkdroog is. Maar als het nat is, dan heeft het heel veel overeenkomsten met het veld van bijvoorbeeld de Kuip. Maar als het droog is, dan wordt het echt een ander spelletje. Daar heb ik vorig jaar wat van gezegd", aldus de trainer.

Betere indruk

"Maar als ik zo naar buiten kijk, dan zou het me verbazen als het weer zo droog is. Maar de tegenstander is nog belangrijker. Excelsior maakt een nog betere indruk dan vorig jaar. Dan is het veld misschien beter, maar de tegenstander ook."

Drie dagen na het duel met Excelsior staat in de Champions League Feyenoord - Atlético Madrid op het programma.

Meer uit Voetbal

City-trainer Maresca looft spelers na zege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.

10 uur geleden
Manchester City wint na rode kaart Gravenberch ruim bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.

14 uur geleden
FC Groningen boekt in Eredivisie ruime zege bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.

14 uur geleden
Lazio na thuiszege op Monza naast koploper Inter in Serie A

ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).

17 uur geleden
SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

17 uur geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

17 uur geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

17 uur geleden