Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Geertruida en zonder Jahanbakhsh tegen Excelsior

Feyenoord met Geertruida en zonder Jahanbakhsh tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Excelsior een beroep doen op verdediger Lutsharel Geertruida. Alireza Jahanbakhsh is er niet bij in Kralingen.

"We zijn behoorlijk goed uit de interlandperiode gekomen, maar niet helemaal ongeschonden", zei Slot op de persconferentie. "Alireza is dusdanig geblesseerd dat hij er niet bij is, maar Lutsharel is morgen wel weer inzetbaar. Daarnaast is er een aantal jongens dat een deel van de afgelopen weken gemist heeft. Sommige spelers zijn wel beschikbaar, maar zullen niet in alle komende wedstrijden negentig minuten kunnen spelen."

Geertruida raakte eerder deze maand geblesseerd tijdens een besloten training van Oranje, maar de verdediger is inmiddels weer fit.

Kunstgras

Het duel in Rotterdam begint al om 16.30 uur. Vorig seizoen liet Slot zijn onvrede blijken over de staat van het veld, omdat het naar zijn mening te droog was. Feyenoord won begin mei wel bij de stadgenoot, met 2-0.

"Kunstgras is een hele mooie ondergrond en in tegenstelling tot heel veel andere mensen speel ik er best graag op. Tenzij het veld kurkdroog is. Maar als het nat is, dan heeft het heel veel overeenkomsten met het veld van bijvoorbeeld de Kuip. Maar als het droog is, dan wordt het echt een ander spelletje. Daar heb ik vorig jaar wat van gezegd", aldus de trainer.

Betere indruk

"Maar als ik zo naar buiten kijk, dan zou het me verbazen als het weer zo droog is. Maar de tegenstander is nog belangrijker. Excelsior maakt een nog betere indruk dan vorig jaar. Dan is het veld misschien beter, maar de tegenstander ook."

Drie dagen na het duel met Excelsior staat in de Champions League Feyenoord - Atlético Madrid op het programma.

Meer uit Voetbal

Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

45 minuten geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

14 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

15 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

16 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

16 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

17 uur geleden