Feyenoord met fitte selectie tegen Slavia Praag
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord leeft relatief onbezorgd toe naar de ontmoeting in de groepsfase van de Conference League tegen Slavia Praag. Trainer Arne Slot zei een dag voor de wedstrijd in Rotterdam over een fitte selectie te beschikken. "Na de laatste wedstrijd van afgelopen zaterdag hebben we voldoende rust gehad. Iedereen staat er goed voor."
Hij verwacht een interessant duel. "De beide speelstijlen komen overeen. We willen allebei dominant zijn. Ik hoop er uiteraard op dat wij het initiatief naar ons kunnen toetrekken. Maar gemakkelijk wordt het niet. Slavia heeft een sterk team, is vorig jaar ongeslagen kampioen geworden en heeft een enorm scorend vermogen. Maar wij zijn ook goed bezig dit seizoen."
Het voornaamste doel van Feyenoord is de vorm van de eerste maanden van het seizoen vast te houden. Slot: "Dat kan moeilijk worden natuurlijk. We hebben een druk programma, gelukkig, maar je weet ook dat alles binnen twee dagen kan veranderen. Daarom moeten we continu scherp zijn. Tegenstanders gaan zich meer aan ons aanpassen, de verwachtingen worden hoger. Het zijn allemaal zaken om rekening mee te houden."
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft maandag bevestigd dat hij een telefoongesprek met de Amerikaanse president Donald Trump heeft gevoerd over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. De Zwitser zegt dat hij Trump heeft verteld dat de disciplinaire commissie van de wereldvoetbalbond "onafhankelijk" opereert.
19 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Donald Trump heeft met FIFA-baas Gianni Infantino gesproken over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat bevestigde hij tijdens een persconferentie.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB heeft van wereldvoetbalbond FIFA te horen gekregen dat een beroep tegen het opheffen van de schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun niet ontvankelijk wordt verklaard.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB noemt het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun een opmerkelijke beslissing. "We beseffen dat dit voor Belgische spelers, staf en supporters een ingrijpende beslissing is", reageert de Nederlandse voetbalbond. "Tegelijkertijd kennen wij niet alle feiten en de volledige context. Het gaat om een procedure tussen FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond. Daarom verwijzen wij voor een inhoudelijke reactie naar FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond."
3 uur geledenNYON (ANP/BELGA) - De Europese voetbalbond UEFA vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun. Door het herzien van de schorsing kan de aanvaller, die tegen Bosnië en Herzegovina een rode kaart kreeg, alsnog in actie komen tegen België in de achtste finales op het WK voetbal.
5 uur geledenSEATTLE (ANP/RTR) - België heeft toestemming gekregen om in beroep te gaan tegen het besluit van de FIFA om de Amerikaan Folarin Balogun niet te schorsen voor het onderlinge duel in de achtste finales van het WK voetbal. Dat meldt sportkrant The Athletic. De aanvaller zou door een rode kaart in de wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina automatisch voor minimaal één duel worden geschorst, maar de tuchtcommissie van de FIFA gaf slechts een voorwaardelijke straf.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.
9 uur geleden