Feyenoord met EK-gangers Bijlow en Geertruida naar Oostenrijk
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord vertrekt maandag met dertig spelers naar het trainingskamp in Oostenrijk. Justin Bijlow en Lutsharel Geertruida, die met Oranje actief waren op het EK, hebben zich aangesloten bij de selectie van trainer Brian Priske.
De Oostenrijker Gernot Trauner is er niet bij in zijn geboorteland. De verdediger liep een blessure op tijdens het EK. Quilindschy Hartman en Jaden Slory zijn evenmin fit genoeg voor het trainingskamp in Saalfelden. De geblesseerden Quinten Timber, Julián Carranza en Gijs Smal reizen wel mee, maar zij volgen een individueel programma.
Feyenoord, de nummer 2 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie, is tot en met zaterdag in Oostenrijk en komt zondag tegen Benfica in actie op de Eusebio Cup in Lissabon.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
5 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
8 uur geleden