Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met drie wijzigingen tegen Fortuna Sittard

Feyenoord met drie wijzigingen tegen Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint aan de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard met drie andere spelers dan in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode tegen FC Groningen. Bart Nieuwkoop, Eric Botteghin en Nicolai Jørgensen hebben in Limburg een basisplaats gekregen van trainer Dick Advocaat, die onder anderen Justin Bijlow, Tyrell Malacia, Ridgeciano Haps en Leroy Fer mist vanwege blessures. Uros Spajic is uit voorzorg buiten de selectie gelaten, omdat hij afgelopen week bij de nationale ploeg van Servië was waarbij een aantal coronagevallen zijn vastgesteld.

Botteghin vervangt Spajic centraal achterin. Lutsharel Geertruida speelt bij afwezigheid van Malacia en Haps als linksback. Daardoor komt rechts achterin een plek vrij voor Nieuwkoop. Spits Jørgensen is weer eens fit genoeg om te spelen, waardoor Bryan Linssen op zijn favoriete positie links voorin kan staan. Jørgensen begint aan zijn honderdste wedstrijd in de eredivisie.

Orkun Kökcü haakte vorige week geblesseerd af bij Turkije, maar de middenvelder staat bij Feyenoord in de basis. Voor Mark Diemers is het duel met Fortuna Sittard een weerzien met de club waarvoor hij de afgelopen 2 jaar speelde.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

30 minuten geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

7 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

9 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

9 uur geleden