Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met drie wijzigingen tegen Fortuna Sittard

Feyenoord met drie wijzigingen tegen Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint aan de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard met drie andere spelers dan in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode tegen FC Groningen. Bart Nieuwkoop, Eric Botteghin en Nicolai Jørgensen hebben in Limburg een basisplaats gekregen van trainer Dick Advocaat, die onder anderen Justin Bijlow, Tyrell Malacia, Ridgeciano Haps en Leroy Fer mist vanwege blessures. Uros Spajic is uit voorzorg buiten de selectie gelaten, omdat hij afgelopen week bij de nationale ploeg van Servië was waarbij een aantal coronagevallen zijn vastgesteld.

Botteghin vervangt Spajic centraal achterin. Lutsharel Geertruida speelt bij afwezigheid van Malacia en Haps als linksback. Daardoor komt rechts achterin een plek vrij voor Nieuwkoop. Spits Jørgensen is weer eens fit genoeg om te spelen, waardoor Bryan Linssen op zijn favoriete positie links voorin kan staan. Jørgensen begint aan zijn honderdste wedstrijd in de eredivisie.

Orkun Kökcü haakte vorige week geblesseerd af bij Turkije, maar de middenvelder staat bij Feyenoord in de basis. Voor Mark Diemers is het duel met Fortuna Sittard een weerzien met de club waarvoor hij de afgelopen 2 jaar speelde.

Meer uit Voetbal

Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

1 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

6 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

8 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

8 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

10 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

22 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

22 uur geleden