Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met doelman Bijlow tegen Maccabi Haifa

Feyenoord met doelman Bijlow tegen Maccabi Haifa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt donderdag tegen Maccabi Haifa in de Conference League met Justin Bijlow in het doel. De doelman is voldoende hersteld van een besmetting met het coronavirus, zei coach Arne Slot.

De trainer van de Rotterdammers die al zeker zijn van de groepswinst, gaf zijn hele opstelling voor de wedstrijd. "Naast Bijlow spelen we achterin met Marcus Pedersen, Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi en Ramon Hendriks, op het middenveld Fredrik Aursnes en Mark Diemers en voorin João Teixeira, Naoufal Bannis, Cyriel Dessers en Reiss Nelson", aldus Slot.

De coach mist de geblesseerde Gernot Trauner en Orkun Kökçü en de geschorste Guus Til. Feyenoord laat de Iraanse aanvaller Alireza Jahanbakhsh niet spelen tegen het team uit Israël. "Die situatie is bekend", zei Slot, waarmee hij verwees naar het eerdere besluit waarmee de club wil voorkomen dat de Iraniër in de toekomst mogelijk niet meer uit kan komen voor de nationale ploeg.

Ander elftal

Slot wil een aantal jongens speeltijd gunnen die tot nu toe minder minuten hebben gemaakt. "Het nadeel is dat die posities niet overeenkomen met de jongens die we al missen. Dat zorgt ervoor dat er een ander elftal staat."

De trainer benadrukte dat hij net als de naast hem zittende middenvelder Aursnes wil blijven winnen met Feyenoord, ook al doet het resultaat tegen Maccabi Haifa er sportief niet meer toe. "Fredrik zei dat goed, dat het een goede gewoonte is dat je voor de winst wil gaan." Financieel maakt het wel verschil of je wint en dat zorgt er volgens Slot ook voor dat hij niet alle basisspelers rust heeft gegeven.

De wedstrijd tegen Maccabi Haifa in De Kuip begint donderdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Fernandes wil carrière Ronaldo bekronen met wereldtitel

LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.

4 uur geleden
Trainer Rehm over wangedrag fans: dit verdiende Vitesse niet

LEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.

4 uur geleden
Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

15 uur geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

15 uur geleden
Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

18 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

22 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden