Feyenoord met doelman Bijlow tegen Maccabi Haifa
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt donderdag tegen Maccabi Haifa in de Conference League met Justin Bijlow in het doel. De doelman is voldoende hersteld van een besmetting met het coronavirus, zei coach Arne Slot.
De trainer van de Rotterdammers die al zeker zijn van de groepswinst, gaf zijn hele opstelling voor de wedstrijd. "Naast Bijlow spelen we achterin met Marcus Pedersen, Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi en Ramon Hendriks, op het middenveld Fredrik Aursnes en Mark Diemers en voorin João Teixeira, Naoufal Bannis, Cyriel Dessers en Reiss Nelson", aldus Slot.
De coach mist de geblesseerde Gernot Trauner en Orkun Kökçü en de geschorste Guus Til. Feyenoord laat de Iraanse aanvaller Alireza Jahanbakhsh niet spelen tegen het team uit Israël. "Die situatie is bekend", zei Slot, waarmee hij verwees naar het eerdere besluit waarmee de club wil voorkomen dat de Iraniër in de toekomst mogelijk niet meer uit kan komen voor de nationale ploeg.
Ander elftal
Slot wil een aantal jongens speeltijd gunnen die tot nu toe minder minuten hebben gemaakt. "Het nadeel is dat die posities niet overeenkomen met de jongens die we al missen. Dat zorgt ervoor dat er een ander elftal staat."
De trainer benadrukte dat hij net als de naast hem zittende middenvelder Aursnes wil blijven winnen met Feyenoord, ook al doet het resultaat tegen Maccabi Haifa er sportief niet meer toe. "Fredrik zei dat goed, dat het een goede gewoonte is dat je voor de winst wil gaan." Financieel maakt het wel verschil of je wint en dat zorgt er volgens Slot ook voor dat hij niet alle basisspelers rust heeft gegeven.
De wedstrijd tegen Maccabi Haifa in De Kuip begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.
39 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
4 uur geledenCASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.
6 uur geledenLYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
20 uur geleden