Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Berghuis, zonder Jørgensen tegen Heerenveen

Feyenoord met Berghuis, zonder Jørgensen tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de basis bij Feyenoord. De aanvoerder bleef zondag in de verloren uitwedstrijd tegen Vitesse (1-0) aan de kant vanwege fysieke problemen, maar hij staat om 21.00 uur in De Kuip weer aan de aftrap tegen sc Heerenveen. De Deense spits Nicolai Jørgensen ontbreekt in de selectie van trainer Dick Advocaat.

De Hagenaar grijpt voor de laatste wedstrijd van het kalenderjaar terug op het vertrouwde 4-3-3-systeem, nadat hij zijn ploeg in Arnhem had aangepast aan Vitesse. Berghuis vormt de voorhoede met Bryan Linssen en Luciano Narsingh. Lutsharel Geertruida krijgt als rechtsback de voorkeur boven Bart Nieuwkoop, die weer naar de bank is verwezen door Advocaat. Marcos Senesi vormt het centrale duo met Eric Botteghin. Uros Spajic zit op de bank.

Sven van Beek behoort voor het eerst dit seizoen tot de selectie. De verdediger liep in de voorbereiding een voetblessure op en moest weer maandenlang revalideren.

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

1 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

7 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

9 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

11 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

12 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

20 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

20 uur geleden