Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord met Berghuis, zonder Jørgensen tegen Heerenveen

Feyenoord met Berghuis, zonder Jørgensen tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de basis bij Feyenoord. De aanvoerder bleef zondag in de verloren uitwedstrijd tegen Vitesse (1-0) aan de kant vanwege fysieke problemen, maar hij staat om 21.00 uur in De Kuip weer aan de aftrap tegen sc Heerenveen. De Deense spits Nicolai Jørgensen ontbreekt in de selectie van trainer Dick Advocaat.

De Hagenaar grijpt voor de laatste wedstrijd van het kalenderjaar terug op het vertrouwde 4-3-3-systeem, nadat hij zijn ploeg in Arnhem had aangepast aan Vitesse. Berghuis vormt de voorhoede met Bryan Linssen en Luciano Narsingh. Lutsharel Geertruida krijgt als rechtsback de voorkeur boven Bart Nieuwkoop, die weer naar de bank is verwezen door Advocaat. Marcos Senesi vormt het centrale duo met Eric Botteghin. Uros Spajic zit op de bank.

Sven van Beek behoort voor het eerst dit seizoen tot de selectie. De verdediger liep in de voorbereiding een voetblessure op en moest weer maandenlang revalideren.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

27 minuten geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

54 minuten geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

1 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

2 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

5 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden