Feyenoord 'meerdere weken' zonder aanvaller Minteh
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan de komende weken geen beroep doen op Yankuba Minteh. De 19-jarige aanvaller heeft zaterdag in het competitieduel met Vitesse een spierblessure opgelopen, die ernstiger is gebleken dan aanvankelijk voorzien.
Slot dacht in eerste instantie dat het meeviel en hoopte Minteh woensdag in het duel in de Champions League met het Italiaanse Lazio weer te kunnen inzetten. De Rotterdamse club zegt nu dat de Gambiaan "meerdere weken" niet in actie zal komen.
Minteh werd zaterdag een kwartier voor tijd vervangen. Het was de negende competitiewedstrijd voor de van Newcastle United gehuurde aanvaller, die tot nu toe drie keer scoorde.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
26 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
17 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geleden