Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot

Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (4-2) indruk op Arne Slot. "Ik vond het echt een hele goede wedstrijd. Van de tweede tot de laatste minuut", aldus de trainer van de Rotterdammers tegen ESPN.

Slot noemde de tweede in plaats van de eerste minuut, omdat Feyenoord al vroeg op achterstand kwam. Na een half uur liep Utrecht via een benutte strafschop van Sam Lammers zelfs verder uit (0-2). "Dat zijn de twee dingen die we niet goed hebben gedaan. Verder kreeg Utrecht bijna geen kans. Als je tegen een sterke ploeg als Utrecht met 2-0 achter staat en op deze manier terugkomt, is dat wat mij betreft indrukwekkend."

De coach van de Rotterdammers gaf verdediger David Hancko, die voor de 3-2 zorgde, de complimenten. "Qua beleving van het vak, staat hij in de top 3 van spelers waarmee ik heb gewerkt", sprak Slot, die het duel met Utrecht vooral zag als generale repetitie voor de bekerfinale tegen NEC over drie weken. "Het geeft met het oog op dat duel vertrouwen dat we ons terug hebben geknokt in de wedstrijd."

Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper PSV tot 7 punten, maar Slot wekte niet de indruk dat hij denkt dat de titelstrijd nog spannend wordt. "Daar ben ik totaal niet mee bezig. Dat we nu nog 7 punten achterstand hebben, is wel het laatste wat ik in mijn hoofd had."

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

2 minuten geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

5 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

15 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

16 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

19 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

20 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

21 uur geleden