Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (4-2) indruk op Arne Slot. "Ik vond het echt een hele goede wedstrijd. Van de tweede tot de laatste minuut", aldus de trainer van de Rotterdammers tegen ESPN.
Slot noemde de tweede in plaats van de eerste minuut, omdat Feyenoord al vroeg op achterstand kwam. Na een half uur liep Utrecht via een benutte strafschop van Sam Lammers zelfs verder uit (0-2). "Dat zijn de twee dingen die we niet goed hebben gedaan. Verder kreeg Utrecht bijna geen kans. Als je tegen een sterke ploeg als Utrecht met 2-0 achter staat en op deze manier terugkomt, is dat wat mij betreft indrukwekkend."
De coach van de Rotterdammers gaf verdediger David Hancko, die voor de 3-2 zorgde, de complimenten. "Qua beleving van het vak, staat hij in de top 3 van spelers waarmee ik heb gewerkt", sprak Slot, die het duel met Utrecht vooral zag als generale repetitie voor de bekerfinale tegen NEC over drie weken. "Het geeft met het oog op dat duel vertrouwen dat we ons terug hebben geknokt in de wedstrijd."
Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper PSV tot 7 punten, maar Slot wekte niet de indruk dat hij denkt dat de titelstrijd nog spannend wordt. "Daar ben ik totaal niet mee bezig. Dat we nu nog 7 punten achterstand hebben, is wel het laatste wat ik in mijn hoofd had."
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
3 uur geleden