Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot

Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (4-2) indruk op Arne Slot. "Ik vond het echt een hele goede wedstrijd. Van de tweede tot de laatste minuut", aldus de trainer van de Rotterdammers tegen ESPN.

Slot noemde de tweede in plaats van de eerste minuut, omdat Feyenoord al vroeg op achterstand kwam. Na een half uur liep Utrecht via een benutte strafschop van Sam Lammers zelfs verder uit (0-2). "Dat zijn de twee dingen die we niet goed hebben gedaan. Verder kreeg Utrecht bijna geen kans. Als je tegen een sterke ploeg als Utrecht met 2-0 achter staat en op deze manier terugkomt, is dat wat mij betreft indrukwekkend."

De coach van de Rotterdammers gaf verdediger David Hancko, die voor de 3-2 zorgde, de complimenten. "Qua beleving van het vak, staat hij in de top 3 van spelers waarmee ik heb gewerkt", sprak Slot, die het duel met Utrecht vooral zag als generale repetitie voor de bekerfinale tegen NEC over drie weken. "Het geeft met het oog op dat duel vertrouwen dat we ons terug hebben geknokt in de wedstrijd."

Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper PSV tot 7 punten, maar Slot wekte niet de indruk dat hij denkt dat de titelstrijd nog spannend wordt. "Daar ben ik totaal niet mee bezig. Dat we nu nog 7 punten achterstand hebben, is wel het laatste wat ik in mijn hoofd had."

Meer uit Voetbal

Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool (0-0) van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

6 minuten geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

27 minuten geleden
Ajax hervat seizoen zonder geblesseerden Weghorst en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.

36 minuten geleden
Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

13 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

15 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

16 uur geleden