Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (4-2) indruk op Arne Slot. "Ik vond het echt een hele goede wedstrijd. Van de tweede tot de laatste minuut", aldus de trainer van de Rotterdammers tegen ESPN.
Slot noemde de tweede in plaats van de eerste minuut, omdat Feyenoord al vroeg op achterstand kwam. Na een half uur liep Utrecht via een benutte strafschop van Sam Lammers zelfs verder uit (0-2). "Dat zijn de twee dingen die we niet goed hebben gedaan. Verder kreeg Utrecht bijna geen kans. Als je tegen een sterke ploeg als Utrecht met 2-0 achter staat en op deze manier terugkomt, is dat wat mij betreft indrukwekkend."
De coach van de Rotterdammers gaf verdediger David Hancko, die voor de 3-2 zorgde, de complimenten. "Qua beleving van het vak, staat hij in de top 3 van spelers waarmee ik heb gewerkt", sprak Slot, die het duel met Utrecht vooral zag als generale repetitie voor de bekerfinale tegen NEC over drie weken. "Het geeft met het oog op dat duel vertrouwen dat we ons terug hebben geknokt in de wedstrijd."
Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper PSV tot 7 punten, maar Slot wekte niet de indruk dat hij denkt dat de titelstrijd nog spannend wordt. "Daar ben ik totaal niet mee bezig. Dat we nu nog 7 punten achterstand hebben, is wel het laatste wat ik in mijn hoofd had."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
17 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
17 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geleden