Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot

Feyenoord maakt indruk op tevreden trainer Slot

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (4-2) indruk op Arne Slot. "Ik vond het echt een hele goede wedstrijd. Van de tweede tot de laatste minuut", aldus de trainer van de Rotterdammers tegen ESPN.

Slot noemde de tweede in plaats van de eerste minuut, omdat Feyenoord al vroeg op achterstand kwam. Na een half uur liep Utrecht via een benutte strafschop van Sam Lammers zelfs verder uit (0-2). "Dat zijn de twee dingen die we niet goed hebben gedaan. Verder kreeg Utrecht bijna geen kans. Als je tegen een sterke ploeg als Utrecht met 2-0 achter staat en op deze manier terugkomt, is dat wat mij betreft indrukwekkend."

De coach van de Rotterdammers gaf verdediger David Hancko, die voor de 3-2 zorgde, de complimenten. "Qua beleving van het vak, staat hij in de top 3 van spelers waarmee ik heb gewerkt", sprak Slot, die het duel met Utrecht vooral zag als generale repetitie voor de bekerfinale tegen NEC over drie weken. "Het geeft met het oog op dat duel vertrouwen dat we ons terug hebben geknokt in de wedstrijd."

Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper PSV tot 7 punten, maar Slot wekte niet de indruk dat hij denkt dat de titelstrijd nog spannend wordt. "Daar ben ik totaal niet mee bezig. Dat we nu nog 7 punten achterstand hebben, is wel het laatste wat ik in mijn hoofd had."

Meer uit Voetbal

Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

6 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

29 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

30 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

23 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden