Feyenoord licht optie in contract Wehrmann
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de optie van één seizoen in het contract van Jordy Wehrmann gelicht. De 22-jarige speler voetbalt momenteel op huurbasis in Zwitserland bij FC Luzern. De huidige verbintenis van de middenvelder liep tot de zomer van dit jaar. Het contract is verlengd tot medio 2022.
Wehrmann begon dit seizoen in Feyenoord onder 21, dat door de coronamaatregelen slechts een beperkt aantal wedstrijden speelde. Wehrmann sloot vervolgens aan bij de trainingen van het eerste elftal en dat leidde in oktober tot zijn officiële debuut in de hoofdmacht.
Om de kans op het spelen van wedstrijden te vergroten werd hij na de winterstop verhuurd aan FC Luzern, dat uitkomt in de Zwitserse Super League. Wehrmann kwam in een kleine twee maanden al tot tien duels.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
11 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
11 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
13 uur geleden