Feyenoord legt talent Sauer langer vast
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het Slowaakse talent Leo Sauer langer aan zich verbonden. De 18-jarige vleugelaanvaller heeft in Rotterdam een contract tot medio 2028 getekend.
"Tegen een club als Feyenoord zeg je geen nee", zegt Sauer op de website van Feyenoord. "Ik zie deze contractverlenging als een beloning vanuit de club en een blijk van vertrouwen in mijn ontwikkeling."
Sauer kwam in de zomer van 2022 op huurbasis over van het Slowaakse MSK Zilina. Sinds september maakt hij deel uit van het eerste elftal van Feyenoord. De tiener speelde tot dusver elf officiële wedstrijden, waarin hij een keer trefzeker was.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich in de Spaanse voetbalcompetitie hersteld van de thuisnederlaag tegen rivaal Real Madrid van zondag (1-2). De Catalanen lieten Deportivo Alavés kansloos: 6-1. Bij rust leidde Barcelona al met 4-0.
16 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ in de Eredivisie gewonnen (1-0). De club maakte met een zwaarbevochten zege een einde aan een serie van elf duels zonder overwinning op de concurrent uit Alkmaar.
19 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Italiaanse voetbalcompetitie verloren. Stadgenoot AC Milan won met 3-1 in San Siro. Internazionale is dinsdag de komende tegenstander van Feyenoord in het hoofdtoernooi van de Champions League.
34 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft met een doelpunt bijgedragen aan de overwinning van Tottenham Hotspur op Crystal Palace in de Premier League. Het werd 2-0.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn goede reeks voortgezet met een kleine zege op NEC. Het werd 1-0 in het Abe Lenstra-stadion. Dylan Vente was halverwege de tweede helft de maker van het doelpunt.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Feyenoord. De regerend landskampioen liet hekkensluiter Willem II in het Philips Stadion met 7-0 kansloos. Trainer Jurgen Streppel zat sinds zijn aanstelling van woensdag voor het eerst op de bank bij Willem II.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en Borussia Dortmund heeft geen winnaar opgeleverd. De ontmoeting in München tussen de twee koplopers eindigde in 2-2.
2 uur geleden