Feyenoord legt MediaMarkt voor drie jaar vast als hoofdsponsor
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft MediaMarkt als hoofdsponsor gepresenteerd voor in ieder geval de komende drie seizoenen. De elektronicaketen heeft een partnership met de landskampioen gesloten van juli 2024 tot en met de zomer van 2027, zo maakten beide partijen bekend in De Kuip in Rotterdam.
MediaMarkt wordt als shirtsponsor de opvolger van Europarcs. Het bedrijf dat eerder Droomparken heette, was de shirtsponsor van de Rotterdammers sinds 2019.
In het contract met de hoofdsponsor is voor beide partijen de optie opgenomen met twee jaar te verlengen. De nieuwe sponsor komt niet alleen te staan op de shirts van het eerste elftal, maar ook op de shirts van de voetbalsters van Feyenoord en de jeugdelftallen.
Meer waard
Commercieel directeur Ruud van der Knaap van Feyenoord zegt trots te zijn op de samenwerking en spreekt van het beste hoofdsponsorcontract in de historie voor de club. Hij wil geen precieze bedragen noemen. Volgens eerdere mediaberichten zou er een bedrag van ongeveer 20 miljoen euro gemoeid zijn met de driejarige overeenkomst.
Van der Knaap zegt dat het shirt van Feyenoord met daarop ook nog andere sponsoren nu jaarlijks rond de 10 miljoen euro waard is. "Door de sportieve ontwikkeling die Feyenoord heeft doorgemaakt, merken we dat de club meer waard wordt", verwijst hij naar de successen zoals de landstitel vorig seizoen en het bereiken van een Europese finale. "We spelen meer wedstrijden. Volgend seizoen zeker acht Europese wedstrijden. Dat is niet altijd een garantie geweest. Daarnaast zijn we gegroeid in de mediakanalen en in ons bereik op sociale media waar we bijna 5 miljoen volgers hebben."
De directeur van de Rotterdammers zegt ook dat de toegenomen sponsorinkomsten mogelijkheden bieden op de transfermarkt. "Ik denk dat we een groei gaan doormaken wat betreft sponsoring komend seizoen. Ik verwacht dat dat ook een positief effect gaat hebben op dat onderdeel."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden