Feyenoord legt MediaMarkt voor drie jaar vast als hoofdsponsor
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft MediaMarkt als hoofdsponsor gepresenteerd voor in ieder geval de komende drie seizoenen. De elektronicaketen heeft een partnership met de landskampioen gesloten van juli 2024 tot en met de zomer van 2027, zo maakten beide partijen bekend in De Kuip in Rotterdam.
MediaMarkt wordt als shirtsponsor de opvolger van Europarcs. Het bedrijf dat eerder Droomparken heette, was de shirtsponsor van de Rotterdammers sinds 2019.
In het contract met de hoofdsponsor is voor beide partijen de optie opgenomen met twee jaar te verlengen. De nieuwe sponsor komt niet alleen te staan op de shirts van het eerste elftal, maar ook op de shirts van de voetbalsters van Feyenoord en de jeugdelftallen.
Meer waard
Commercieel directeur Ruud van der Knaap van Feyenoord zegt trots te zijn op de samenwerking en spreekt van het beste hoofdsponsorcontract in de historie voor de club. Hij wil geen precieze bedragen noemen. Volgens eerdere mediaberichten zou er een bedrag van ongeveer 20 miljoen euro gemoeid zijn met de driejarige overeenkomst.
Van der Knaap zegt dat het shirt van Feyenoord met daarop ook nog andere sponsoren nu jaarlijks rond de 10 miljoen euro waard is. "Door de sportieve ontwikkeling die Feyenoord heeft doorgemaakt, merken we dat de club meer waard wordt", verwijst hij naar de successen zoals de landstitel vorig seizoen en het bereiken van een Europese finale. "We spelen meer wedstrijden. Volgend seizoen zeker acht Europese wedstrijden. Dat is niet altijd een garantie geweest. Daarnaast zijn we gegroeid in de mediakanalen en in ons bereik op sociale media waar we bijna 5 miljoen volgers hebben."
De directeur van de Rotterdammers zegt ook dat de toegenomen sponsorinkomsten mogelijkheden bieden op de transfermarkt. "Ik denk dat we een groei gaan doormaken wat betreft sponsoring komend seizoen. Ik verwacht dat dat ook een positief effect gaat hebben op dat onderdeel."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
3 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
18 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden