Feyenoord legt MediaMarkt voor drie jaar vast als hoofdsponsor
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft MediaMarkt als hoofdsponsor gepresenteerd voor in ieder geval de komende drie seizoenen. De elektronicaketen heeft een partnership met de landskampioen gesloten van juli 2024 tot en met de zomer van 2027, zo maakten beide partijen bekend in De Kuip in Rotterdam.
MediaMarkt wordt als shirtsponsor de opvolger van Europarcs. Het bedrijf dat eerder Droomparken heette, was de shirtsponsor van de Rotterdammers sinds 2019.
In het contract met de hoofdsponsor is voor beide partijen de optie opgenomen met twee jaar te verlengen. De nieuwe sponsor komt niet alleen te staan op de shirts van het eerste elftal, maar ook op de shirts van de voetbalsters van Feyenoord en de jeugdelftallen.
Meer waard
Commercieel directeur Ruud van der Knaap van Feyenoord zegt trots te zijn op de samenwerking en spreekt van het beste hoofdsponsorcontract in de historie voor de club. Hij wil geen precieze bedragen noemen. Volgens eerdere mediaberichten zou er een bedrag van ongeveer 20 miljoen euro gemoeid zijn met de driejarige overeenkomst.
Van der Knaap zegt dat het shirt van Feyenoord met daarop ook nog andere sponsoren nu jaarlijks rond de 10 miljoen euro waard is. "Door de sportieve ontwikkeling die Feyenoord heeft doorgemaakt, merken we dat de club meer waard wordt", verwijst hij naar de successen zoals de landstitel vorig seizoen en het bereiken van een Europese finale. "We spelen meer wedstrijden. Volgend seizoen zeker acht Europese wedstrijden. Dat is niet altijd een garantie geweest. Daarnaast zijn we gegroeid in de mediakanalen en in ons bereik op sociale media waar we bijna 5 miljoen volgers hebben."
De directeur van de Rotterdammers zegt ook dat de toegenomen sponsorinkomsten mogelijkheden bieden op de transfermarkt. "Ik denk dat we een groei gaan doormaken wat betreft sponsoring komend seizoen. Ik verwacht dat dat ook een positief effect gaat hebben op dat onderdeel."
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
9 uur geleden