Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord legt keeper Wellenreuther twee jaar langer vast

Feyenoord legt keeper Wellenreuther twee jaar langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft keeper Timon Wellenreuther twee jaar langer vastgelegd. Het contract van de 28-jarige Duitser loopt nu tot en met de zomer van 2027. Wellenreuther moest het na zijn definitieve komst van Anderlecht een jaar geleden doen met de functie van reservekeeper achter Justin Bijlow, maar kwam door blessures bij de reservedoelman van Oranje regelmatig in actie.

Feyenoord lichtte vorige zomer de koopoptie in het contract van Wellenreuther, nadat de club uit Rotterdam hem het voorgaande seizoen al had gehuurd van Anderlecht. In de Eredivisie speelde de Duitser eerder bij Willem II.

"De afgelopen twee seizoenen waren fantastisch", zegt Wellenreuther op de site van Feyenoord. "De steun van het publiek, het vertrouwen dat ik voel vanuit de club en de staf: dat waren stuk voor stuk belangrijke redenen voor mij om bij Feyenoord te willen blijven. Ik heb hier al veel mooie momenten meegemaakt, vorig seizoen nog met het spelen van de bekerfinale, en ik kijk ernaar uit om de komende jaren nog meer successen te behalen."

Meer uit Voetbal

KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

2 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

2 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

3 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

6 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

7 uur geleden
Rode kaart voor NEC'er Ouaissa geseponeerd

NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.

7 uur geleden
Nederlands elftal sluit jaar af op plek 7 van FIFA-ranking

ZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.

8 uur geleden