Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord legt aanvaller Steijn voor vier jaar vast

Feyenoord legt aanvaller Steijn voor vier jaar vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft overeenstemming bereikt met FC Twente over de overname van aanvaller Sem Steijn. Dat meldt de Rotterdamse club op X. De 23-jarige Steijn, momenteel topscorer in de Eredivisie, tekent een contract tot de zomer van 2029 bij Feyenoord.

Steijn, afkomstig uit Den Haag, debuteerde op 17-jarige leeftijd bij VVV-Venlo in de Eredivisie, uitgerekend tegen Feyenoord. In 2019 vertrok hij naar Al Wahda, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten waar zijn vader Maurice Steijn trainer was. Na diens ontslag, in oktober van dat jaar, keerde ook de aanvaller terug naar Nederland waar hij zijn loopbaan vervolgde bij ADO Den Haag. In maart 2022 stapte hij over naar FC Twente, waar zijn rol ieder jaar groter werd. Dit seizoen voert hij met 23 doelpunten de topscorerslijst aan.

Feyenoord benadrukt dat Steijn tot en met het einde van het seizoen speler is van FC Twente, waar voor hem nu nog de volledige focus ligt. "Komende zomer maakt hij de definitieve overstap van Enschede naar Rotterdam, waarna hij op een nader te bepalen moment gepresenteerd wordt", aldus de club.

Steijn had bij FC Twente nog een doorlopend contract tot de zomer van 2028. Over de hoogte van het transferbedrag doen beide clubs geen mededelingen.

.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

2 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

3 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

6 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden