Feyenoord laat Vente definitief naar Roda JC gaan
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat Dylan Vente naar Roda JC vertrekken. De 22-jarige aanvaller maakt per direct de overstap naar Roda JC, waarvoor hij de tweede helft van vorig seizoen al op huurbasis speelde en waar hij een contract voor twee seizoenen ondertekent. Vente had nog een verbintenis tot de zomer van 2022 in De Kuip.
"Na een aantal keer verhuurd te zijn geweest, voelt dit voor mij als de juiste stap", zegt Vente, die in jeugdelftallen van de Rotterdammers speelde en in seizoen 2017-2018 debuteerde in het eerste elftal van Feyenoord. De afgelopen seizoenen kwam hij op huurbasis uit voor RKC Waalwijk en Roda JC.
"De afgelopen maanden hebben wij ervaren dat Dylan van absolute meerwaarde is voor Roda JC", zegt technisch directeur Jeffrey van As van de Limburgers. "Met zijn werklust, neusje voor de goal en oog voor zijn medespelers was hij enorm belangrijk voor de ploeg. Dylan heeft het dan ook uitstekend naar zijn zin gehad in Kerkrade. Wij zijn verheugd dat Dylan ervoor kiest om zijn carrière te vervolgen bij Roda JC."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
11 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
12 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
56 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geleden