Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord laat ook in Groningen punten liggen

Feyenoord laat ook in Groningen punten liggen

GRONINGEN (ANP) - In de strijd om Europees voetbal heeft Feyenoord opnieuw punten verspeeld. De ploeg van coach Dick Advocaat kwam bij subtopper FC Groningen niet verder dan 0-0. Daarmee deden de Rotterdammers zichzelf tekort. Met name in de tweede helft kreeg Feyenoord de beste kansen, maar in de afronding ontbrak het aan scherpte en een beetje geluk.

Afgelopen zondag moest Feyenoord bij FC Twente genoegen nemen met 2-2. Op de ranglijst staat de Rotterdamse ploeg vierde, met 3 punten minder dan nummer drie AZ. Komende zondag treffen beide clubs elkaar in Alkmaar. FC Groningen bleef zesde, met 4 punten minder dan Feyenoord.

Gezien het spelbeeld was de doelpuntloze eindstand verrassend. Beide ploegen kregen in de open wedstrijd voldoende kansen, maar wisten niet tot scoren te komen. Bij Feyenoord was keeper Nick Marsman voor de rust de beste man. Hij hield achtereenvolgens Tomas Suslov, Gabriel Gudmundsson en Jørgen Strand Larsen met fraaie reddingen van een doelpunt af. Marsman was opnieuw de vervanger Justin Bijlow, die in Groningen nog niet klaar bleek te zijn voor een rentree.

Advocaat laat spitsen op bank

Het bij vlagen vlot combinerende Feyenoord was in de attractieve eerste helft eveneens kansrijk. Steven Berghuis, Leroy Fer, terug in het basisteam, en Orkun Kökcü waren dicht bij een doelpunt. Een schot van Luis Sinisterra eindigde op de paal. Opvallend was dat Advocaat zijn centrumspitsen Nicolai Jørgensen, Robert Bozenik en Lucas Pratto opnieuw op de bank liet beginnen. Dat was afgelopen zondag bij FC Twente ook al het geval.

Na de pauze bleven beide clubs jagen op de winst. De beste kansen waren voor Feyenoord, dat in een hoog tempo speelde en veel variatie toonde in de aanvalsopbouw. Alessio Da Cruz haalde een kopbal van Sinisterra van de doellijn, een boogbal van Bryan Linssen eindigde op de lat en een vrije schietkans van Kökcü kon de Groningse afweer nog net blokkeren.

Een kwartier voor tijd speelde Sinisterra zich opnieuw knap vrij. Zijn schot belandde dit keer op de binnenkant van de paal. Ook Bozenik kon Feyenoord daarna als invaller niet aan de zege helpen.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 dag geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden