Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord laat ook in Groningen punten liggen

Feyenoord laat ook in Groningen punten liggen

GRONINGEN (ANP) - In de strijd om Europees voetbal heeft Feyenoord opnieuw punten verspeeld. De ploeg van coach Dick Advocaat kwam bij subtopper FC Groningen niet verder dan 0-0. Daarmee deden de Rotterdammers zichzelf tekort. Met name in de tweede helft kreeg Feyenoord de beste kansen, maar in de afronding ontbrak het aan scherpte en een beetje geluk.

Afgelopen zondag moest Feyenoord bij FC Twente genoegen nemen met 2-2. Op de ranglijst staat de Rotterdamse ploeg vierde, met 3 punten minder dan nummer drie AZ. Komende zondag treffen beide clubs elkaar in Alkmaar. FC Groningen bleef zesde, met 4 punten minder dan Feyenoord.

Gezien het spelbeeld was de doelpuntloze eindstand verrassend. Beide ploegen kregen in de open wedstrijd voldoende kansen, maar wisten niet tot scoren te komen. Bij Feyenoord was keeper Nick Marsman voor de rust de beste man. Hij hield achtereenvolgens Tomas Suslov, Gabriel Gudmundsson en Jørgen Strand Larsen met fraaie reddingen van een doelpunt af. Marsman was opnieuw de vervanger Justin Bijlow, die in Groningen nog niet klaar bleek te zijn voor een rentree.

Advocaat laat spitsen op bank

Het bij vlagen vlot combinerende Feyenoord was in de attractieve eerste helft eveneens kansrijk. Steven Berghuis, Leroy Fer, terug in het basisteam, en Orkun Kökcü waren dicht bij een doelpunt. Een schot van Luis Sinisterra eindigde op de paal. Opvallend was dat Advocaat zijn centrumspitsen Nicolai Jørgensen, Robert Bozenik en Lucas Pratto opnieuw op de bank liet beginnen. Dat was afgelopen zondag bij FC Twente ook al het geval.

Na de pauze bleven beide clubs jagen op de winst. De beste kansen waren voor Feyenoord, dat in een hoog tempo speelde en veel variatie toonde in de aanvalsopbouw. Alessio Da Cruz haalde een kopbal van Sinisterra van de doellijn, een boogbal van Bryan Linssen eindigde op de lat en een vrije schietkans van Kökcü kon de Groningse afweer nog net blokkeren.

Een kwartier voor tijd speelde Sinisterra zich opnieuw knap vrij. Zijn schot belandde dit keer op de binnenkant van de paal. Ook Bozenik kon Feyenoord daarna als invaller niet aan de zege helpen.

Meer uit Voetbal

Slot ziet veel verbeterpunten bij nieuwe nederlaag Liverpool

BRENTFORD (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt gezien te hebben wat er nodig is om met zijn ploeg uit een negatieve spiraal te komen. De landskampioen verloor zaterdag bij Brentford (3-2). Het was de vierde competitienederlaag op rij.

9 uur geleden
Liverpool lijdt bij Brentford vierde competitienederlaag op rij

LONDEN (ANP) - Liverpool is het behoorlijk kwijt in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot leed bij Brentford de vierde competitienederlaag op rij. De club uit Londen won met 3-2 van de titelverdediger.

12 uur geleden
PEC Zwolle en NEC spelen gelijk: 2-2

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen NEC. Het aantrekkelijke duel eindigde in 2-2. PEC schoot weinig op met het punt, want de ploeg van coach Henry van der Vegt blijft in de onderste regionen hangen. NEC mag zich op de zevende plaats subtopper noemen.

12 uur geleden
Heracles-trainer Sibum woedend op aanvaller Engels na rode kaart

VOLENDAM (ANP) - Heracles-trainer Bas Sibum is woedend op zijn aanvaller Mario Engels, die in de belangrijke uitwedstrijd tegen FC Volendam met twee gele kaarten (rood) voortijdig naar de kant moest. Volendam leidde op dat moment met 2-0, binnen de kortste keren stond het 3-0 en was het duel beslist.

12 uur geleden
FC Volendam vergroot met 3-0-zege zorgen Heracles Almelo

VOLENDAM (ANP) - Heracles Almelo is nog dieper in de problemen geraakt. De ploeg van trainer Bas Sibum verloor het duel met FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie met 3-0. Volendam, dat de tweede zege van het seizoen boekte, klom naar de dertiende plaats en heeft nu 7 punten meer dan hekkensluiter Heracles.

13 uur geleden
Sparta zet opmars voort met zege op Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege van dit seizoen in de Eredivisie geboekt en is naar voorlopig de zesde plek gestegen. De ploeg van trainer Maurice Steijn won op Het Kasteel met 1-0 van Telstar. Tobias Lauritsen maakte de enige goal, zijn zesde in de competitie.

14 uur geleden
Volendam-Heracles later begonnen om wangedrag fans

VOLENDAM (ANP) - Het Eredivisieduel tussen FC Volendam en Heracles Almelo is iets later begonnen dan gepland. Scheidsrechter Danny Makkelie besloot kort voor de aftrap een pauze in te lassen, nadat supporters van beide ploegen de confrontatie hadden opgezocht.

14 uur geleden