Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord laat na koppositie alleen in handen te nemen

Feyenoord laat na koppositie alleen in handen te nemen

HERNING (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nagelaten alleen aan kop te komen in groep F. Het elftal van trainer Arne Slot stond bij FC Midtjylland halverwege op een comfortabele voorsprong (0-2), maar dat bleek niet voldoende voor de overwinning: 2-2.

De Rotterdammers profiteerden zo nauwelijks van het gelijkspel tussen Sturm Graz en Lazio (0-0). Feyenoord verloor de eerste speelronde ruim van Lazio (4-2), waarna Sturm Graz met liefst 6-0 werd verslagen. Alle vier de ploegen hebben na drie speelronden 4 punten. Feyenoord, dat volgende week Midtjylland in De Kuip ontvangt, leidt op basis van het beste doelsaldo.

Lutsharel Geertruida keerde bij Feyenoord terug in het basiselftal. De rechterverdediger ontbrak sinds eind augustus in het elftal wegens de ziekte van Pfeiffer. Tegen NEC (1-1) viel hij zondag al wel weer in. Marcus Pedersen verdween tegen de Denen naar de reservebank.

Openingstreffer

Slot voerde in vergelijking met de wedstrijd tegen NEC nog een wijziging door. De Pool Sebastian Szymanski begon in plaats van Alireza Jahanbakhsh.

Szymanski opende halverwege de eerste helft de score. De arbitrage keurde het doelpunt eerst nog af, omdat spits Danilo buitenspel zou hebben gestaan toen Szymanski de combinatie met hem aanging. Bij het terugkijken van de beelden bleek Danilo aan de voor hem net goede kant van de verdediger te staan.

Comeback

De gepasseerde Jahanbakhsh mocht na een half uur spelen alsnog het veld in, als vervanger van Oussama Idrissi. De buitenspeler liep een spierblessure in zijn bovenbeen op toen hij aan wilde zetten voor een sprint.

Feyenoord had kort voor rust nog een keer baat bij de aanwezigheid van de videoscheidsrechter. De Rotterdammers mochten in de 43e minuut een strafschop nemen, omdat bleek dat de Braziliaanse middenvelder Evander hands maakte bij een vrije trap van Orkun Kökcü. De aanvoerder benutte de penalty zelf.

Voor Feyenoord viel de aansluitingstreffer in de tweede helft te vroeg. Gustav Isaksen scoorde in de 54e minuut met een schot in de verre hoek. Feyenoord stond behoorlijk onder druk, maar leek de overwinning wel mee te nemen. De Braziliaan Juninho maakte in de 85e minuut alsnog van dichtbij gelijk (2-2).

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz wint opnieuw Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).

10 uur geleden
Finland wint eerste duel op EK voetbal van IJsland

THUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.

10 uur geleden
Boscagli tekent voor vijf jaar bij Brighton & Hove Albion

BRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.

11 uur geleden
Verdedigster Buurman verwacht iets meer spanning bij EK-debuut

SPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.

14 uur geleden
Meijer na vertrek bij NEC assistent van Ten Hag bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.

14 uur geleden
Feyenoorder Steijn: als je mij haalt, haal je doelpunten

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.

16 uur geleden
Van Bronckhorst wordt assistent van Slot bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.

17 uur geleden