Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord laat na koppositie alleen in handen te nemen

Feyenoord laat na koppositie alleen in handen te nemen

HERNING (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nagelaten alleen aan kop te komen in groep F. Het elftal van trainer Arne Slot stond bij FC Midtjylland halverwege op een comfortabele voorsprong (0-2), maar dat bleek niet voldoende voor de overwinning: 2-2.

De Rotterdammers profiteerden zo nauwelijks van het gelijkspel tussen Sturm Graz en Lazio (0-0). Feyenoord verloor de eerste speelronde ruim van Lazio (4-2), waarna Sturm Graz met liefst 6-0 werd verslagen. Alle vier de ploegen hebben na drie speelronden 4 punten. Feyenoord, dat volgende week Midtjylland in De Kuip ontvangt, leidt op basis van het beste doelsaldo.

Lutsharel Geertruida keerde bij Feyenoord terug in het basiselftal. De rechterverdediger ontbrak sinds eind augustus in het elftal wegens de ziekte van Pfeiffer. Tegen NEC (1-1) viel hij zondag al wel weer in. Marcus Pedersen verdween tegen de Denen naar de reservebank.

Openingstreffer

Slot voerde in vergelijking met de wedstrijd tegen NEC nog een wijziging door. De Pool Sebastian Szymanski begon in plaats van Alireza Jahanbakhsh.

Szymanski opende halverwege de eerste helft de score. De arbitrage keurde het doelpunt eerst nog af, omdat spits Danilo buitenspel zou hebben gestaan toen Szymanski de combinatie met hem aanging. Bij het terugkijken van de beelden bleek Danilo aan de voor hem net goede kant van de verdediger te staan.

Comeback

De gepasseerde Jahanbakhsh mocht na een half uur spelen alsnog het veld in, als vervanger van Oussama Idrissi. De buitenspeler liep een spierblessure in zijn bovenbeen op toen hij aan wilde zetten voor een sprint.

Feyenoord had kort voor rust nog een keer baat bij de aanwezigheid van de videoscheidsrechter. De Rotterdammers mochten in de 43e minuut een strafschop nemen, omdat bleek dat de Braziliaanse middenvelder Evander hands maakte bij een vrije trap van Orkun Kökcü. De aanvoerder benutte de penalty zelf.

Voor Feyenoord viel de aansluitingstreffer in de tweede helft te vroeg. Gustav Isaksen scoorde in de 54e minuut met een schot in de verre hoek. Feyenoord stond behoorlijk onder druk, maar leek de overwinning wel mee te nemen. De Braziliaan Juninho maakte in de 85e minuut alsnog van dichtbij gelijk (2-2).

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

1 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

1 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

2 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

3 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

3 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

3 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

6 uur geleden