
Feyenoord laat met tien man punten liggen bij competitiestart
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de eerste speelronde van de Eredivisie meteen punten verspeeld. De landskampioen kwam in de eigen Kuip tegen Fortuna Sittard niet verder dan 0-0. Feyenoord moest ruim een uur met tien man spelen, omdat Bart Nieuwkoop al in de 25e minuut met rood werd weggestuurd.
Nieuwkoop keerde enkele dagen geleden terug in Rotterdam, nadat hij twee jaar in België voor Union had gevoetbald. De rechtsback kreeg tegen Fortuna Sittard direct een basisplaats van trainer Arne Slot. Scheidsrechter Rob Dieperink trok in eerste instantie geel na een overtreding van Nieuwkoop op Iñigo Córdoba, maar na tussenkomst van de VAR zette hij dat om in rood.
Feyenoord verloor ruim een week geleden met 1-0 van PSV in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal. Volgende week staat voor de ploeg van Slot de stadsderby tegen Sparta op het programma.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
25 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
2 uur geledenBURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft de derby tegen Excelsior met klein verschil gewonnen: 0-1. Het elftal van trainer Maurice Steijn maakte het verschil diep in blessuretijd, toen invaller Ayoub Oufkir de bal bij de tweede paal in het doel kon tikken. Excelsior speelde op dat moment met een man minder, nadat linksback Arthur Zagré in de 78e minuut zijn tweede gele kaart had gekregen.
6 uur geleden