Feyenoord laat met tien man punten liggen bij competitiestart
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de eerste speelronde van de Eredivisie meteen punten verspeeld. De landskampioen kwam in de eigen Kuip tegen Fortuna Sittard niet verder dan 0-0. Feyenoord moest ruim een uur met tien man spelen, omdat Bart Nieuwkoop al in de 25e minuut met rood werd weggestuurd.
Nieuwkoop keerde enkele dagen geleden terug in Rotterdam, nadat hij twee jaar in België voor Union had gevoetbald. De rechtsback kreeg tegen Fortuna Sittard direct een basisplaats van trainer Arne Slot. Scheidsrechter Rob Dieperink trok in eerste instantie geel na een overtreding van Nieuwkoop op Iñigo Córdoba, maar na tussenkomst van de VAR zette hij dat om in rood.
Feyenoord verloor ruim een week geleden met 1-0 van PSV in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal. Volgende week staat voor de ploeg van Slot de stadsderby tegen Sparta op het programma.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
5 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
8 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden