Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord laat met tien man punten liggen bij competitiestart

Feyenoord laat met tien man punten liggen bij competitiestart

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de eerste speelronde van de Eredivisie meteen punten verspeeld. De landskampioen kwam in de eigen Kuip tegen Fortuna Sittard niet verder dan 0-0. Feyenoord moest ruim een uur met tien man spelen, omdat Bart Nieuwkoop al in de 25e minuut met rood werd weggestuurd.

Nieuwkoop keerde enkele dagen geleden terug in Rotterdam, nadat hij twee jaar in België voor Union had gevoetbald. De rechtsback kreeg tegen Fortuna Sittard direct een basisplaats van trainer Arne Slot. Scheidsrechter Rob Dieperink trok in eerste instantie geel na een overtreding van Nieuwkoop op Iñigo Córdoba, maar na tussenkomst van de VAR zette hij dat om in rood.

Feyenoord verloor ruim een week geleden met 1-0 van PSV in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal. Volgende week staat voor de ploeg van Slot de stadsderby tegen Sparta op het programma.

Meer uit Voetbal

Manchester United speelt met invaller Zirkzee gelijk bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).

1 uur geleden
Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

7 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

18 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

20 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

21 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

22 uur geleden
Wolverhampton viert eerste competitiezege van het seizoen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).

23 uur geleden