Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord krijgt weer boetes van UEFA

Feyenoord krijgt weer boetes van UEFA

NYON (ANP) - Feyenoord heeft drie boetes van in totaal ruim 30.000 euro gekregen van de Europese voetbalbond UEFA. De Rotterdamse club moet betalen vanwege ongeregeldheden op de tribunes.

Ruim de helft van de totale boete, 18.000 euro, is omdat fans eind november tijdens de thuiswedstrijd tegen Rangers FC de trappen in De Kuip blokkeerden. De UEFA let daar streng op. Ook moet Feyenoord 4250 euro betalen omdat er vuurwerk werd afgestoken in het stadion. Het duel met de Schotse club eindigde in 2-2.

Enkele weken later vloog Feyenoord uit de Europa League door een nederlaag bij FC Porto (3-2). Omdat Rotterdamse fans toen vernielingen aanbrachten in het stadion van de Portugese club, kreeg Feyenoord een boete van 8000 euro. De club moet ook de schade vergoeden. In eerste instantie mocht Feyenoord helemaal geen fans meenemen naar Porto, maar op het laatste moment werd die maatregel omgezet in een voorwaardelijke straf.

Eerder dit seizoen kreeg Feyenoord al een boete van 36.000 euro vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Young Boys.

Meer uit Voetbal

PSG verliest voor eigen publiek van AS Monaco

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).

5 uur geleden
Spits Parrott schiet Real Betis naar zege op Real Madrid

SEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

5 uur geleden
Isak helpt Liverpool met dank aan Gakpo aan eerste competitiezege

IPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).

5 uur geleden
Sparta speelt in Eredivisie gelijk tegen PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PEC Zwolle in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 2-2.

6 uur geleden
Deze zomer ruim meer transfers in Nederlandse betaalde voetbal

ZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.

13 uur geleden
Veel duels tussen Nederlandse topvoetbalsters in Champions League

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.

14 uur geleden
PSV tegen Ajax nog zonder nieuwelingen Ouaissa en Lammers

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.

14 uur geleden