Feyenoord krijgt maandag duidelijkheid over verbod fans in Lille
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet maandag of het alsnog supporters mag meenemen naar de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. Een Franse rechter behandelt dan een kort geding dat de club samen met de supportersvereniging FSV De Feijenoorder tegen autoriteiten in Noord-Frankrijk heeft aangespannen.
De Franse autoriteiten willen dat er geen supporters van Feyenoord naar de wedstrijd van woensdag tegen Lille komen. Zij benadrukten afgelopen week dat fans van de ploeg van trainer Brian Priske zich de afgelopen jaren regelmatig hebben misdragen in Europa. Ze vrezen ook dat er veel fans van Feyenoord zonder kaartje voor de wedstrijd naar Lille willen komen.
Kees Lau, voorzitter van FSV De Feijenoorder, zegt dat normaal gesproken 1500 tot 2000 fans naar Lille gaan. Feyenoord strijdt woensdag in de laatste groepswedstrijd voor een kans om zich rechtstreeks voor de achtste finales van de Champions League te plaatsen. Daarvoor moet de club bij de beste acht ploegen eindigen. Lukt dat niet, dan speelt Feyenoord in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
5 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
6 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
17 uur geleden