Feyenoord krijgt maandag duidelijkheid over verbod fans in Lille
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet maandag of het alsnog supporters mag meenemen naar de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. Een Franse rechter behandelt dan een kort geding dat de club samen met de supportersvereniging FSV De Feijenoorder tegen autoriteiten in Noord-Frankrijk heeft aangespannen.
De Franse autoriteiten willen dat er geen supporters van Feyenoord naar de wedstrijd van woensdag tegen Lille komen. Zij benadrukten afgelopen week dat fans van de ploeg van trainer Brian Priske zich de afgelopen jaren regelmatig hebben misdragen in Europa. Ze vrezen ook dat er veel fans van Feyenoord zonder kaartje voor de wedstrijd naar Lille willen komen.
Kees Lau, voorzitter van FSV De Feijenoorder, zegt dat normaal gesproken 1500 tot 2000 fans naar Lille gaan. Feyenoord strijdt woensdag in de laatste groepswedstrijd voor een kans om zich rechtstreeks voor de achtste finales van de Champions League te plaatsen. Daarvoor moet de club bij de beste acht ploegen eindigen. Lukt dat niet, dan speelt Feyenoord in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
14 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
18 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
22 uur geleden