Feyenoord krijgt maandag duidelijkheid over verbod fans in Lille
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet maandag of het alsnog supporters mag meenemen naar de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. Een Franse rechter behandelt dan een kort geding dat de club samen met de supportersvereniging FSV De Feijenoorder tegen autoriteiten in Noord-Frankrijk heeft aangespannen.
De Franse autoriteiten willen dat er geen supporters van Feyenoord naar de wedstrijd van woensdag tegen Lille komen. Zij benadrukten afgelopen week dat fans van de ploeg van trainer Brian Priske zich de afgelopen jaren regelmatig hebben misdragen in Europa. Ze vrezen ook dat er veel fans van Feyenoord zonder kaartje voor de wedstrijd naar Lille willen komen.
Kees Lau, voorzitter van FSV De Feijenoorder, zegt dat normaal gesproken 1500 tot 2000 fans naar Lille gaan. Feyenoord strijdt woensdag in de laatste groepswedstrijd voor een kans om zich rechtstreeks voor de achtste finales van de Champions League te plaatsen. Daarvoor moet de club bij de beste acht ploegen eindigen. Lukt dat niet, dan speelt Feyenoord in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
11 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
11 uur geleden