Feyenoord komt tegen Partizan niet meer in problemen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is op eigen veld in de achtste finales van de Conference League tegen Partizan Belgrado niet meer in problemen gekomen. De Rotterdammers wonnen met 3-1. Feyenoord had het eerste duel in Belgrado al met 5-2 gewonnen.
Op enigszins curieuze wijze kwamen de Rotterdammers op voorsprong. Cyriel Dessers kreeg de openingstreffer op zijn naam, nadat hij min of meer toevallig met zijn lichaam een hard ingeschoten vrije trap van Jens Toornstra van richting veranderde. Na ongeveer een uur werd het 2-0. Reiss Nelson tikte in na een voorzet van Guus Til.
Voor Partizan scoorde vervolgens Ricardo Gomes. De ingevallen Bryan Linssen zorgde vlak voor tijd voor de 3-1.
Bij Feyenoord ontbraken onder meer doelman Justin Bijlow en verdediger Gernot Trauner. Oud-speler John de Wolf verving de zieke hoofdtrainer Arne Slot op de bank.
Feyenoord speelt zondag in de Eredivisie in Amsterdam tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
1 dag geleden