Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord knokt zich terug van achterstand en verslaat FC Utrecht

Feyenoord knokt zich terug van achterstand en verslaat FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in de Eredivisie moeizaam gewonnen. De Rotterdammers kwamen in De Kuip op een achterstand van twee doelpunten, maar wonnen alsnog: 4-2. Feyenoord verkleinde daarmee de achterstand op koploper PSV, dat zaterdag bij NEC de eerste nederlaag van dit seizoen leed, tot 7 punten.

FC Utrecht opende al in de tweede minuut de score. Othmane Boussaid schoot van afstand raak, nadat de bal na een hoekschop voor zijn voeten kwam. Sam Lammers verdubbelde na een half uur spelen de voorsprong door een penalty te benutten.

Igor Paixão bracht Feyenoord met een fraai afstandsschot in de 36e minuut terug in de wedstrijd. Bart Nieuwkoop kopte in de 65e minuut, via Oscar Fraulo de 2-2 binnen. Verdediger David Hancko zette Feyenoord in de 71e minuut, met een schot in de rechterbovenhoek, op voorsprong. Uit een counter zorgde Leo Sauer voor de 4-2.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

38 minuten geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

9 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

11 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

13 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

14 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

16 uur geleden