Feyenoord knokt zich terug van achterstand en verslaat FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in de Eredivisie moeizaam gewonnen. De Rotterdammers kwamen in De Kuip op een achterstand van twee doelpunten, maar wonnen alsnog: 4-2. Feyenoord verkleinde daarmee de achterstand op koploper PSV, dat zaterdag bij NEC de eerste nederlaag van dit seizoen leed, tot 7 punten.
FC Utrecht opende al in de tweede minuut de score. Othmane Boussaid schoot van afstand raak, nadat de bal na een hoekschop voor zijn voeten kwam. Sam Lammers verdubbelde na een half uur spelen de voorsprong door een penalty te benutten.
Igor Paixão bracht Feyenoord met een fraai afstandsschot in de 36e minuut terug in de wedstrijd. Bart Nieuwkoop kopte in de 65e minuut, via Oscar Fraulo de 2-2 binnen. Verdediger David Hancko zette Feyenoord in de 71e minuut, met een schot in de rechterbovenhoek, op voorsprong. Uit een counter zorgde Leo Sauer voor de 4-2.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
1 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
12 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
1 dag geleden