Feyenoord knokt zich terug van achterstand en verslaat FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in de Eredivisie moeizaam gewonnen. De Rotterdammers kwamen in De Kuip op een achterstand van twee doelpunten, maar wonnen alsnog: 4-2. Feyenoord verkleinde daarmee de achterstand op koploper PSV, dat zaterdag bij NEC de eerste nederlaag van dit seizoen leed, tot 7 punten.
FC Utrecht opende al in de tweede minuut de score. Othmane Boussaid schoot van afstand raak, nadat de bal na een hoekschop voor zijn voeten kwam. Sam Lammers verdubbelde na een half uur spelen de voorsprong door een penalty te benutten.
Igor Paixão bracht Feyenoord met een fraai afstandsschot in de 36e minuut terug in de wedstrijd. Bart Nieuwkoop kopte in de 65e minuut, via Oscar Fraulo de 2-2 binnen. Verdediger David Hancko zette Feyenoord in de 71e minuut, met een schot in de rechterbovenhoek, op voorsprong. Uit een counter zorgde Leo Sauer voor de 4-2.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
18 uur geleden