Feyenoord klaar in Europa na nederlaag in Oostenrijk
KLAGENFURT (ANP) - Feyenoord is dit seizoen klaar in Europa. De ploeg van trainer Dick Advocaat liet zich in groep K van de Europa League opnieuw verrassen door Wolfsberger AC, de nummer 7 van Oostenrijk. De Rotterdammers verloren in een teleurstellende wedstrijd in Klagenfurt met 1-0. Daardoor eindigde Wolfsberger AC in de poule als tweede, achter groepswinnaar Dinamo Zagreb.
Feyenoord behaalde in zes wedstrijden slechts 5 punten. Wolfsberger AC versloeg Feyenoord eind oktober al met 4-1 in De Kuip.
Voor Advocaat was het waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd als trainer in Europees clubverband. De 73-jarige Hagenaar stopt na dit seizoen, in elk geval als clubcoach.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.
22 minuten geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.
26 minuten geledenMILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor de zestiende keer een gouden medaille gewonnen. Dat gebeurde bij de teamsprint op de Noordse combinatie. Noorwegen evenaarde daarmee de prestatie van de vorige Winterspelen in 2022 in Beijing, toen de Scandinaviërs op een recordaantal van zestien gouden plakken uitkwamen.
49 minuten geledenMILAAN (ANP) - Voor Kjeld Nuis voelt het brons op de 1500 meter bij de Spelen van Milaan alsof hij goud heeft gewonnen. De 36-jarige schaatser pakte na zijn olympische titels van Pyeongchang en Beijing voor de derde Spelen op rij een medaille op de schaatsmijl. "Het meest realistische vandaag was brons en als ik dat dan haal, heb ik het hoogst haalbare gepresteerd. Dan moet je supertrots zijn."
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Oranje-schaatsers hebben bij de Winterspelen in Milaan voor het eerst geen gouden medaille gewonnen op de vijf individuele afstanden. In 1994 kwam het voor het laatst voor dat Nederland niet wist te winnen op de 500, 1000, 1500, 5000 en 10.000 meter.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Joep Wennemars sprak na afloop van de 1500 meter op de Olympische Spelen van een "klotefilm". De 23-jarige schaatser eindigde in het Milano Speed Skating Stadium als vierde. Eerder greep hij op de 1000 meter ook net naast een medaille, toen de Chinees Lian Ziwen hem hinderde op de kruising.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis heeft gedroomd van een podiumplek op de 1500 meter. Dat zei hij na zijn bronzen race in een emotioneel interview met de NOS. "Het voelde alsof ik gewonnen had", zei Nuis. "Vanaf meter één verliep het precies zoals ik wilde."
1 uur geleden