Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord keert na zes jaar terug in Champions League

Feyenoord keert na zes jaar terug in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt om 21.00 uur tegen Celtic zijn eerste wedstrijd in de Champions League sinds het seizoen 2017-2018. Het duel tussen de landskampioenen van Nederland en Schotland is een herhaling van de door Feyenoord gewonnen finale in de Europa Cup I van 1970.

Feyenoord is de laatste weken goed in vorm. Na een tegenvallende start van de competitie, met gelijke spelen tegen Fortuna Sittard en Sparta, werden de laatste drie duels met grote cijfers gewonnen. De ploeg maakte in totaal negentien doelpunten in vijf wedstrijden.

Trainer Arne Slot rekent zich echter nog niet rijk voor de wedstrijd in De Kuip tegen Celtic. "Wij hebben meer kwaliteiten dan die vijf eerdere tegenstanders. De komende tegenstanders zijn minimaal gelijkwaardig. Nu gaan we zien hoe we deze nieuwe test gaan doorstaan", aldus Slot.

Feyenoord heeft tegen Celtic niet de beschikking over de aanvallers Santiago Giménez (geschorst) en Ayase Ueda (geblesseerd). De andere ploegen in de poule, Lazio en Atlético Madrid, spelen in Rome eveneens om 21.00 uur tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

Fortuna-Sittard wint van NAC Breda en houdt kans op play-offs

SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.

4 minuten geleden
Kampioen Bayern wint laatste thuisduel met clubicoon Müller

MÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.

25 minuten geleden
Lazio voorkomt in slotseconden nederlaag tegen Juventus

ROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.

34 minuten geleden
RKC Waalwijk boekt belangrijke zege in strijd tegen degradatie

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer laatst van de Eredivisie won met 3-1 van sc Heerenveen en schoof een plaatsje naar boven op de ranglijst voorbij Almere City.

2 uur geleden
Manchester City verspeelt punten in strijd om Champions League

SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de strijd om de plaatsen in de Premier League die recht geven op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Pep Guardiola bleef bij het al gedegradeerde Southampton steken op 0-0.

2 uur geleden
RB Leipzig van Simons grijpt naast ticket voor Champions League

BREMEN (ANP) - RB Leipzig heeft naast een ticket voor de Champions League gegrepen. De ploeg van onder anderen Xavi Simons bleef bij Werder Bremen steken op een doelpuntloos gelijkspel (0-0) en kan daarmee nummer 4 SC Freiburg niet meer inhalen.

3 uur geleden
Voetbalsters van FC Twente verslaan PSV in bekerfinale

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben voor de vierde keer de KNVB-beker gewonnen. Ze waren in de finale te sterk voor PSV op Het Kasteel in Rotterdam (2-1).

4 uur geleden