Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord kan zaterdag voor het thuisduel met Fortuna Sittard weer een beroep doen op Calvin Stengs. De middenvelder maakte vorige week tegen sc Heerenveen zijn rentree na lang blessureleed, maar miste dinsdag het spectaculaire gelijkspel in de Champions League bij Manchester City (3-3).
"Calvin is zeker beschikbaar", bevestigde Priske tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna. "Hugo Bueno is er niet bij. We hopen dat hij volgende week weer op het veld kan trainen, maar dat is niet 100 procent zeker. Quilindschy Hartman en Ibrahim Osman volgen individuele programma's. Er zijn nog wat 'issues' met spelers na dinsdag, die moeten we nog even afwachten."
Priske keek ook nog even terug op de wedstrijd in Manchester, waar Feyenoord in het laatste kwartier terugkwam van een 3-0-achterstand. "Natuurlijk heb ik een beetje kunnen nagenieten. De uitslag was beter dan de wedstrijd zelf, maar het was een heel belangrijk resultaat. De volgende dag moet je je echter weer focussen op de volgende wedstrijd. We hebben een glas gedronken en dan ga je verder."
Feyenoord staat op de vierde plaats in de Eredivisie, Fortuna is de nummer 8. De wedstrijd in Rotterdam begint zaterdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
1 minuut geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
2 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
5 uur geleden