Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord kan zaterdag voor het thuisduel met Fortuna Sittard weer een beroep doen op Calvin Stengs. De middenvelder maakte vorige week tegen sc Heerenveen zijn rentree na lang blessureleed, maar miste dinsdag het spectaculaire gelijkspel in de Champions League bij Manchester City (3-3).
"Calvin is zeker beschikbaar", bevestigde Priske tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna. "Hugo Bueno is er niet bij. We hopen dat hij volgende week weer op het veld kan trainen, maar dat is niet 100 procent zeker. Quilindschy Hartman en Ibrahim Osman volgen individuele programma's. Er zijn nog wat 'issues' met spelers na dinsdag, die moeten we nog even afwachten."
Priske keek ook nog even terug op de wedstrijd in Manchester, waar Feyenoord in het laatste kwartier terugkwam van een 3-0-achterstand. "Natuurlijk heb ik een beetje kunnen nagenieten. De uitslag was beter dan de wedstrijd zelf, maar het was een heel belangrijk resultaat. De volgende dag moet je je echter weer focussen op de volgende wedstrijd. We hebben een glas gedronken en dan ga je verder."
Feyenoord staat op de vierde plaats in de Eredivisie, Fortuna is de nummer 8. De wedstrijd in Rotterdam begint zaterdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
10 uur geledenBERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.
11 uur geledenANTALYA (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal heeft zijn basiskamp tijdens het komende WK niet in de Verenigde Staten, maar in Mexico. Voor die verplaatsing heeft de nationale voetbalbond naar eigen zeggen toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA. De officiële reden is dat het Mexicaanse Tijuana dichter bij Los Angeles ligt, waar Iran het opneemt tegen Nieuw-Zeeland en België. De verplaatsing maakt de visumaanvragen ook makkelijker.
11 uur geledenOSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.
14 uur geleden