Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna

Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord kan zaterdag voor het thuisduel met Fortuna Sittard weer een beroep doen op Calvin Stengs. De middenvelder maakte vorige week tegen sc Heerenveen zijn rentree na lang blessureleed, maar miste dinsdag het spectaculaire gelijkspel in de Champions League bij Manchester City (3-3).

"Calvin is zeker beschikbaar", bevestigde Priske tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna. "Hugo Bueno is er niet bij. We hopen dat hij volgende week weer op het veld kan trainen, maar dat is niet 100 procent zeker. Quilindschy Hartman en Ibrahim Osman volgen individuele programma's. Er zijn nog wat 'issues' met spelers na dinsdag, die moeten we nog even afwachten."

Priske keek ook nog even terug op de wedstrijd in Manchester, waar Feyenoord in het laatste kwartier terugkwam van een 3-0-achterstand. "Natuurlijk heb ik een beetje kunnen nagenieten. De uitslag was beter dan de wedstrijd zelf, maar het was een heel belangrijk resultaat. De volgende dag moet je je echter weer focussen op de volgende wedstrijd. We hebben een glas gedronken en dan ga je verder."

Feyenoord staat op de vierde plaats in de Eredivisie, Fortuna is de nummer 8. De wedstrijd in Rotterdam begint zaterdag om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

5 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

7 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

8 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

10 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

10 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

10 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

11 uur geleden