Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord kan zaterdag voor het thuisduel met Fortuna Sittard weer een beroep doen op Calvin Stengs. De middenvelder maakte vorige week tegen sc Heerenveen zijn rentree na lang blessureleed, maar miste dinsdag het spectaculaire gelijkspel in de Champions League bij Manchester City (3-3).
"Calvin is zeker beschikbaar", bevestigde Priske tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna. "Hugo Bueno is er niet bij. We hopen dat hij volgende week weer op het veld kan trainen, maar dat is niet 100 procent zeker. Quilindschy Hartman en Ibrahim Osman volgen individuele programma's. Er zijn nog wat 'issues' met spelers na dinsdag, die moeten we nog even afwachten."
Priske keek ook nog even terug op de wedstrijd in Manchester, waar Feyenoord in het laatste kwartier terugkwam van een 3-0-achterstand. "Natuurlijk heb ik een beetje kunnen nagenieten. De uitslag was beter dan de wedstrijd zelf, maar het was een heel belangrijk resultaat. De volgende dag moet je je echter weer focussen op de volgende wedstrijd. We hebben een glas gedronken en dan ga je verder."
Feyenoord staat op de vierde plaats in de Eredivisie, Fortuna is de nummer 8. De wedstrijd in Rotterdam begint zaterdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
5 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
18 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
1 dag geleden