Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna

Feyenoord kan weer een beroep doen op Stengs tegen Fortuna

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske van Feyenoord kan zaterdag voor het thuisduel met Fortuna Sittard weer een beroep doen op Calvin Stengs. De middenvelder maakte vorige week tegen sc Heerenveen zijn rentree na lang blessureleed, maar miste dinsdag het spectaculaire gelijkspel in de Champions League bij Manchester City (3-3).

"Calvin is zeker beschikbaar", bevestigde Priske tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna. "Hugo Bueno is er niet bij. We hopen dat hij volgende week weer op het veld kan trainen, maar dat is niet 100 procent zeker. Quilindschy Hartman en Ibrahim Osman volgen individuele programma's. Er zijn nog wat 'issues' met spelers na dinsdag, die moeten we nog even afwachten."

Priske keek ook nog even terug op de wedstrijd in Manchester, waar Feyenoord in het laatste kwartier terugkwam van een 3-0-achterstand. "Natuurlijk heb ik een beetje kunnen nagenieten. De uitslag was beter dan de wedstrijd zelf, maar het was een heel belangrijk resultaat. De volgende dag moet je je echter weer focussen op de volgende wedstrijd. We hebben een glas gedronken en dan ga je verder."

Feyenoord staat op de vierde plaats in de Eredivisie, Fortuna is de nummer 8. De wedstrijd in Rotterdam begint zaterdag om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

4 minuten geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

8 minuten geleden
AC Milan lijdt nederlaag tegen Udinese, doelpunt Ekkelenkamp

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.

12 minuten geleden
Bayern München verbreekt record meeste doelpunten in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.

14 minuten geleden
De Graafschap geeft zege weg met twee doelpunten in blessuretijd

VENLO (ANP) - De Graafschap heeft in de eerste divisie op pijnlijke wijze punten verspeeld. De Doetinchemmers stonden in Venlo met 3-1 voor tegen VVV, maar kregen in de blessuretijd van de tweede helft nog twee doelpunten tegen: 3-3.

19 minuten geleden
FC Utrecht klopt Telstar ruim en houdt play-offs in zicht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.

1 uur geleden
Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

2 uur geleden