Feyenoord kan in beker weer beschikken over Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen NEC weer beschikken over Quilindschy Hartman. De linksback ontbrak het afgelopen weekeinde in het topduel met PSV (2-2) vanwege ziekte. Coach Arne Slot liet weten dat de verdediger voldoende is hersteld om weer te kunnen spelen.
Patrik Walemark is er niet bij. Hij liep deze week een bovenbeenblessure op die hem meerdere weken aan de kant houdt. Doelman Justin Bijlow is eveneens voorlopig uitgeschakeld.
Slot verwacht een lastige wedstrijd. "NEC heeft een ploeg met veel ervaring en een goede structuur. De club krijgt weinig tegengoals. Afgelopen zondag wisten wij veel kansen te creëren. Dat hoop ik woensdag ook te zien, waarbij we onszelf vervolgens ook weer moeten belonen."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
13 minuten geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
23 minuten geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
1 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
3 uur geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
4 uur geleden