Feyenoord kan in beker weer beschikken over Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen NEC weer beschikken over Quilindschy Hartman. De linksback ontbrak het afgelopen weekeinde in het topduel met PSV (2-2) vanwege ziekte. Coach Arne Slot liet weten dat de verdediger voldoende is hersteld om weer te kunnen spelen.
Patrik Walemark is er niet bij. Hij liep deze week een bovenbeenblessure op die hem meerdere weken aan de kant houdt. Doelman Justin Bijlow is eveneens voorlopig uitgeschakeld.
Slot verwacht een lastige wedstrijd. "NEC heeft een ploeg met veel ervaring en een goede structuur. De club krijgt weinig tegengoals. Afgelopen zondag wisten wij veel kansen te creëren. Dat hoop ik woensdag ook te zien, waarbij we onszelf vervolgens ook weer moeten belonen."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
14 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geleden