Feyenoord kan in beker weer beschikken over Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen NEC weer beschikken over Quilindschy Hartman. De linksback ontbrak het afgelopen weekeinde in het topduel met PSV (2-2) vanwege ziekte. Coach Arne Slot liet weten dat de verdediger voldoende is hersteld om weer te kunnen spelen.
Patrik Walemark is er niet bij. Hij liep deze week een bovenbeenblessure op die hem meerdere weken aan de kant houdt. Doelman Justin Bijlow is eveneens voorlopig uitgeschakeld.
Slot verwacht een lastige wedstrijd. "NEC heeft een ploeg met veel ervaring en een goede structuur. De club krijgt weinig tegengoals. Afgelopen zondag wisten wij veel kansen te creëren. Dat hoop ik woensdag ook te zien, waarbij we onszelf vervolgens ook weer moeten belonen."
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
40 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.
47 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.
1 uur geledenALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
2 uur geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.
4 uur geleden