Feyenoord kan in beker weer beschikken over Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen NEC weer beschikken over Quilindschy Hartman. De linksback ontbrak het afgelopen weekeinde in het topduel met PSV (2-2) vanwege ziekte. Coach Arne Slot liet weten dat de verdediger voldoende is hersteld om weer te kunnen spelen.
Patrik Walemark is er niet bij. Hij liep deze week een bovenbeenblessure op die hem meerdere weken aan de kant houdt. Doelman Justin Bijlow is eveneens voorlopig uitgeschakeld.
Slot verwacht een lastige wedstrijd. "NEC heeft een ploeg met veel ervaring en een goede structuur. De club krijgt weinig tegengoals. Afgelopen zondag wisten wij veel kansen te creëren. Dat hoop ik woensdag ook te zien, waarbij we onszelf vervolgens ook weer moeten belonen."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
5 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
7 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
17 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
20 uur geleden