Feyenoord is veel te sterk voor Lazio in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord blijft ook uitstekend presteren in de Champions League. De kampioen van Nederland maakte met een ruime zege indruk in het thuisduel met Lazio (3-1). De ploeg van trainer Arne Slot heeft halverwege de groepsfase van de Champions League een goede uitgangspositie voor een plek in de achtste finales.
Feyenoord heeft na drie speelronden 6 punten en Lazio is blijven steken op 4 punten. Atlético Madrid (4 punten) en Celtic (0 punten) spelen woensdag nog tegen elkaar. Feyenoord voetbalt op 7 november een uitduel met Lazio.
Santiago Giménez zat een schorsing uit in de eerste twee groepsduels. De spits liet tegen Lazio meteen van zich horen. Hij tekende in de 31e minuut voor de openingstreffer (1-0). Even daarvoor was er al een doelpunt van hem afgekeurd omdat hij net buitenspel stond. Ramiz Zerrouki drukte in blessuretijd van de eerste helft het overwicht van Feyenoord uit met een tweede treffer (2-0).
Giménez maakte ook het derde doelpunt voor Feyenoord en kreeg vervolgens een publiekswissel. In de slotfase benutte Pedro nog een strafschop voor Lazio.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
2 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
23 uur geleden