Feyenoord is veel te sterk voor Lazio in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord blijft ook uitstekend presteren in de Champions League. De kampioen van Nederland maakte met een ruime zege indruk in het thuisduel met Lazio (3-1). De ploeg van trainer Arne Slot heeft halverwege de groepsfase van de Champions League een goede uitgangspositie voor een plek in de achtste finales.
Feyenoord heeft na drie speelronden 6 punten en Lazio is blijven steken op 4 punten. Atlético Madrid (4 punten) en Celtic (0 punten) spelen woensdag nog tegen elkaar. Feyenoord voetbalt op 7 november een uitduel met Lazio.
Santiago Giménez zat een schorsing uit in de eerste twee groepsduels. De spits liet tegen Lazio meteen van zich horen. Hij tekende in de 31e minuut voor de openingstreffer (1-0). Even daarvoor was er al een doelpunt van hem afgekeurd omdat hij net buitenspel stond. Ramiz Zerrouki drukte in blessuretijd van de eerste helft het overwicht van Feyenoord uit met een tweede treffer (2-0).
Giménez maakte ook het derde doelpunt voor Feyenoord en kreeg vervolgens een publiekswissel. In de slotfase benutte Pedro nog een strafschop voor Lazio.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
12 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
25 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
48 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden