Feyenoord is veel te sterk voor Lazio in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord blijft ook uitstekend presteren in de Champions League. De kampioen van Nederland maakte met een ruime zege indruk in het thuisduel met Lazio (3-1). De ploeg van trainer Arne Slot heeft halverwege de groepsfase van de Champions League een goede uitgangspositie voor een plek in de achtste finales.
Feyenoord heeft na drie speelronden 6 punten en Lazio is blijven steken op 4 punten. Atlético Madrid (4 punten) en Celtic (0 punten) spelen woensdag nog tegen elkaar. Feyenoord voetbalt op 7 november een uitduel met Lazio.
Santiago Giménez zat een schorsing uit in de eerste twee groepsduels. De spits liet tegen Lazio meteen van zich horen. Hij tekende in de 31e minuut voor de openingstreffer (1-0). Even daarvoor was er al een doelpunt van hem afgekeurd omdat hij net buitenspel stond. Ramiz Zerrouki drukte in blessuretijd van de eerste helft het overwicht van Feyenoord uit met een tweede treffer (2-0).
Giménez maakte ook het derde doelpunt voor Feyenoord en kreeg vervolgens een publiekswissel. In de slotfase benutte Pedro nog een strafschop voor Lazio.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
7 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
9 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
13 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
14 uur geleden