Feyenoord in uitwedstrijd tegen AZ met Stengs en Zerrouki
ALKMAAR (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen AZ met Calvin Stengs en Ramiz Zerrouki in het basiselftal. Stengs miste vorige week het thuisduel met FC Twente door een blessure. De Oranje-international start tegen zijn voormalige werkgever als rechtsbuiten.
Zerrouki vormt het middenveld met Mats Wieffer en Quinten Timber. Tegen Twente was Thomas van den Belt nog basisspeler. De middenvelder ontbreekt nu met een blessure.
Bij AZ keert Bruno Martins Indi terug na een blessure. De verdediger moet genoegen nemen met een plaats op de bank. Wouter Goes krijgt de voorkeur. Buitenspelers Mayckel Lahdo en Myron van Brederode zijn hun plek kwijt. Ruben van Bommel en Jayden Addai krijgen de voorkeur. Denso Kasius is geschorst.
Feyenoord, dat na negentien speelronden op de tweede plaats staat, heeft 8 punten meer dan nummer 4 AZ. Beide clubs staan woensdag weer tegenover elkaar, dan in de kwartfinale van de KNVB-beker in De Kuip.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.
35 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
10 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
11 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
12 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
13 uur geleden